X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rıdvan Dilmen yanıt verdi: Hazırım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Rıdvan Dilmen yanıt verdi: Hazırım!

  • Giriş Tarihi: 31.10.2013

Hep yanımızda önemli dostlar da vardı. Onlar da bu süreci çokiy i biliyorlar. Bunları yazacak değilim. İsterse yaşadığımız süreci TV'da konuşalım, tartışalım. Hazırım!

Bana Mehmet Ali Aydınlar'ın kongre üyeleri ve gazetecilerle yaptığı konuşmalarda benimle ilgili sözlerini anlattılar. Benzer şeyleri, geçtiğimiz yıllarda rahmetli M.Ali Birand'la yaptığı 32. Gün programında da duymuştum. O günkü sözleri belden aşağı değildi ama artık belden aşağıya döndü. M.Ali Aydınlar'la atışmak yerine köşemde olaya cevap vermek istedim. Olayların içeriğini M.Ali Aydınlar da olduğu zaman ancak karşılıklı konuşuruz… Hem de her ortamda... Ama M.Ali Aydınlar, sözlerine dikkat etmeli. Ağır kelimeler kullanıyor… Bu süreçte Fenerbahçe Başkanı'nı, yönetimi ve sonrasında da suçlu olarak gördüğü beni, ağır kelimelerle itham ediyor.

KONGREYE HİÇ GİTMEDİM

M.Ali Aydınlar'la 3 Temmuz sürecinde çok sık görüştük... "Görüştük" derken, hep yanımızda önemli dostlar da vardı. Onlar da bu süreci çok iyi biliyorlar. Köşemde veya başka bir yerde bu görüşmelerin detaylarını yazacak ve konuşacak değilim. Benim için "O kim ki" muhatap alayım diyorsa niye benden bahsediyor. O zaman benim hakkımda konuşmasın; "O kim ki"… Konuşmak istiyorsa da isterse kendi seçim ofisinde, isterse kongre üyelerinin önünde (Bu arada hayatımda hiç kongreye gitmedim. Bu sene de gitmeyi düşünmüyorum. Zaten üye de değilim. Ama mazisi tertemiz, onurlu formayı giymiş olmak benim için yeterli ve çocuklarıma bırakacağım en büyük miras) isterse televizyonda, yaşadığımız süreci konuşup, tartışalım… Hepsine hazırım. Televizyonda, herkesin önünde istediği lafı söyleyebilir ama yüzüme. "Haddini bil" dediği zaman olmaz. O zaman M.Ali Aydınlar da haddini bilecek. Benimle ilgili bir sorunu varsa, nasıl Aziz Yıldırım'ı televizyona davet ediyor, ben de hazırım. Gerekirse kimin yalancı ve iftiracı olduğunu şahitleriyle ortaya koyarım. Her kötü söz de sahibine aittir.

Aydınlar ne demişti?
"O süreçte her taşın altından Rıdvan çıkıyordu. Laf taşıyor, dedikodu yapıyor, insanların hem de söylemediklerini bir yerlere iletiyordu. Herkesi çekiştirdi, birbirine düşürdü. Ben böyle adam görmedim. Ben onun adını bile ağzıma almak istemem. O kim ki! Muhatabım olacak. Gelecek benimle yüzleşecek. Haddini bilsin."

kalan karakter 1000

eşref kara eşref kara

sadece aydınlar demedi ki bundan öncede herkes öyle söylüyordu her taşın altından rıdvan çıkıyor diye bakın spor proğramlarının bir çoğunda konu oldu

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır14
cevapla 31.10.2013 11:01
Mali Mali

Mali başkan olsa da bıraksam fener izlemeyi. Daha faydalı işlerle uğraşırım belki...Bu adam 3 temmuz'un son perdesi için tekrar sahne aldı...

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır11
cevapla 31.10.2013 09:30
mete mete

Senin adın Şeytan zaten, sen şikecinin bir numaralı elemanısın şeytan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır25
cevapla 31.10.2013 08:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.