X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yeniden başlasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yeniden başlasın

  • Giriş Tarihi: 31.10.2013

1) TFF Kurulları'nın önceki kararları iptal edilsin
2) 2010-2011 sezonunun tescilinin iptali sağlansın
3) Yeniden yargılama yapılsın, kupa Trabzon'a verilsin


Trabzonspor, şike gölgesine rağmen tescil edilen 2010-2011 sezonunun peşini bırakmıyor. Bordo-mavili kulübün Futbol Federasyonu'na yapmak üzere olduğu başvurunun detaylarını SABAH açıklıyor... Trabzonspor yönetiminin öncelikli hedefi, 2010-2011 sezonunun tescilinin iptali... Bu amaçla ilk olarak, TFF Kurulları'nın eski kararlarının iptali talep edilecek. Ayrıca, UEFA'nın F.Bahçe'ye ceza verirken gerekçe gösterdiği maçların TFF tarafından yeniden değerlendirilmesi isteniyor. Böylece, F.Bahçe'nin şampiyonluğunun iptal edilmesi umut ediliyor.

'Geldiğimizden beri peşindeyiz'
Bir sonraki hamle ise Trabzon'un 2010-2011 sezonu şampiyonluğunun ilanı ile doğacak maddi kazanımlarının kulübe ödenmesini talip etmek olacak. Dün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, gerekli itiraz dilekçelerini hazırladıklarını belirterek, "Geldiğimizden itibaren yönetimimiz şike ile ilgili çalışmalara ara vermeden devam etmiştir. 2010-11 sezonuyla ilgili olarak gerekli itiraz dilekçemiz hazır, birkaç gün içerisinde Federasyon'a başvuracağız. Müsterih olun" dedi.

BORÇ 173 MİLYON LİRA
Denetleme kurulu üyesi İsmet Keskin ise Trabzonspor'un kısa ve uzun vadeli 173 milyon 441 bin 695 lira net borcu bulunduğunu açıkladı.