Yetimin hakkını size yedirmem!

Giriş Tarihi: 3.11.2013

Beşiktaş başkanı, sözleşme uzatmak için kapıyı çok yüksek rakamlardan açan Fernandes ve Almeida'ya resti çekerken sert ifadeler kullandı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK Tv'ye gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalar yaparken Manuel Fernandes ve Hugo Almeida'yı hedef aldı... Orman, kontratlarını yenilemek için yüksek rakamlar isteyen iki Portekizli oyuncuya şöyle seslendi: "Kıymetli oyuncularımızın kalmasını istiyoruz ama onlar da kalmayı istemeli. Bu kadro ile elde edilmiş bir başarı yok. Performanslarını göstersinler, biz de gereğini yapalım. Ben yedi yetimin hakkını dağıtmam."

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK CAMİASI
Orman, sezonu ilk sırada bitirmek adına iddialı olduklarını ise şu sözlerle vurguladı: "Sahamızın kapatılmasına, hocamıza ceza verilmesine rağmen biz Türkiye'nin en büyük camiasıyız. Bu süreçleri aşarak, şampiyon olacağız." Orman, ayrıca stadı bir an önce bitireceklerini yinelerken, borçların hızla azaldığını ve yeni sponsorluk anlaşmaları ile önemli gelirler elde etmeyi planladıklarını açıkladı ve camiaya güven aşıladı.


ARKADAŞINA GÖNDER
Yetimin hakkını size yedirmem!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz