Adım adım Kartal'a

Giriş Tarihi: 1.1.2014

Beşiktaş'ın rüyası adım adım gerçekleşiyor. Ronaldinho'nun menajeri 2013'ün son günü İstanbul'a geldi. Taraflar birbirine şartlarını söyledi

2013'ün son gününe 'Ronaldinho Beşiktaş'ta' iddiaları damga vurdu. Sezon başından bu yana yıldız futbolcuyla görüşmelerini sürdüren Beşiktaş'ta dün ortaya atılan iddia, taraftarda büyük heyecan uyandırdı. Daha önce de Beşiktaşlı yöneticiler ile İstanbul'da görüşen Ronaldinho'nun menajeri ve ağabeyi Assis, bir kez daha İstanbul'a gelerek Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme yaptı. Görüşmede iki taraf arasında kesin bir anlaşma sağlanmazken Assis, Beşiktaş'ın taleplerini değerlendirmeye alarak görüşmeden ayrıldı. Assis'in kardeşi ile teklifi değerlendirdikten sonra Brezilyayı yıldızın son kararını Beşiktaş'a bildireceği öğrenildi.

2010'DA ÜLKESİNE DÖNDÜ
2003-2008 yılları arasında Barcelona'da fırtına gibi eserek dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Brezilyalı'nın kariyeri 2008'de gittiği Milan'da düşüşe geçmiş ve yıldız oyuncu Avrupa macerasına ara verip 2010'da ülkesi Brezilya'ya dönüş yapmıştı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Adım adım Kartal'a
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz