X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zehir gibi sözler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zehir gibi sözler!

  • Giriş Tarihi: 8.2.2014

"Muhakkak bunun hesabını soracağız. Emek hırsızlığı yapanları lanetliyorum Beşiktaş'ın yaptığı büyük ahlaksızlıkdır. Cenk ile at hırsızı gibi poz verdiler"

Beşiktaş'a imza atan Cenk Tosun dün G.Antep formasıyla sahadaydı. Golcü futbolcu, Beşiktaşlı futbolcular ve teknik kadroya mesafeli davrandı ancak G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl, Beşiktaşlılar'a ateş püskürdü: "Fikret Orman ve yönetiminin yaptığı yanlış. Beşiktaş'la her zaman iyi ilişkilerimiz vardı, kaptanımızı bile verdik. Cenk konusunda yanlış yaptılar. Emek hırsızlığı yapanları lanetliyorum. Ahlak dışı hareket. F.Bahçe 3.5 milyon verdi ancak Cenk, Beşiktaş'ta ısrar edince vazgeçtiler. Lokomotiv'den ciddi teklif vardı ancak yönetici Deniz Atalay, Cenk'in kafasını çelmiş o yüzden sözleşme uzatamadık. Bu yapılanları unutmayacağım. Gerektiği zaman hesaplaşacağız. Nezaket diye bir şey var. UEFA 'imza attırabilirsiniz' dedi diye imza atılmaz. Bir de at hırsızı gibi Cenk'le poz verdiler"

BEŞİKTAŞ'TAN YANIT

Beşiktaş 2. Başkanı A.Nur Çebi bu sözlere yanıt verdi: "Seviyesi çok düşük bir açıklama. Etik olmayan birine yanıt vermem. Haddine mi düşmüş"