Orman'dan Eto'o müjdesi

Giriş Tarihi: 25.4.2014

"Londra'da Eto'o ile görüştünüz mü" sorusunu yalanlamayan Orman "Ben isim vermem. Erdal Bey'le yeni stat için Londra'ya gittik. Bazı görüşmelerimiz de oldu. Bu Eto'o olur, bir başkası olur" ifadelerini kullandı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Chelsea'nin dünyaca ünlü yıldızı Eto'o ile ilgili önemli mesajlar verdi. Lig TV'ye konuşan Orman, "Londra'da Eto'o ile görüştünüz mü sorusunu" yalanlamadı ve şöyle cevapladı: "Ben isim vermem. Erdal Bey'le yeni stadın pazarlamaları için Londra'daydık. Bazı görüşmelerimiz oldu, detayına girmeye gerek yok. Bu Eto'o olur, bir başkası olur. Kamuoyunu beklenti içine sokmak istemem ama önümüzdeki sezon Beşiktaş'a mutlaka yıldızlar gelecek." Orman, 7 futbolcunun katıldığı, Gökhan Töre ve Can İpekçi'nin yaralanmasıyla sonuçlanan gece hakkında ise şunları söyledi: "Biz onlara yedi yetimin hakkını veriyoruz. Benim kulübümün saygınlığına kimse zarar veremez. Gerekli cezayı görecekler. Ama kadro dışı bırakmak gibi bir düşüncem yok."

SİNİRLİYİM, O YÜZDEN GİTMEDİM
"Ben kulübüme ceza vermem. Onlar çıkıp toplarını oynayacaklar, biz de Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz. Bütün spor kamuoyu o saatte oyuncuların orada ne yaptıklarını konuşuyor. Evet bu konuşulmalı. Ancak burası Tanzanya mı? O saatte, bir adam silah kullanıyor. Oyuncular yaralanıyor. Nerede bu adam? Sorunu disiplin yönetmeliklerine göre çözeceğiz." Başkan Orman, Töre'yi ziyaret etmek için hastaneye neden gitmediğini ise "Gerçekten kızgınım. Gitmemin doğru olduğunu düşünmüyorum. Biraz fevriyimdir... Biraz sinirim geçsin..." sözleriyle açıkladı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman'dan Eto'o müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz