X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Aysal'a dava açacağım"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Aysal'a dava açacağım"

  • Giriş Tarihi: 7.5.2014 00:48 Güncelleme Tarihi: 7.5.2014 02:01

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, bir televizyon programında katıldığı canlı yayında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynadıkları maçta yumruklu saldırıya uğrayan Uslu, konu hakkında açıklamalar yaptı.

Uslu, Abdi İpekçi'de esir alındıklarını söylerken, "Orda esir gibiydik. Gitmemizin sebebi "Korktu" diyeceklerdi. Gittik problem çıktı. Biz istemez miydik tebrik edelim. Benim takımım 8 yıl üst üste şampiyon olmuş. Yazık değil mi günah değil mi o çocuklara?" dedi.

Yayının sonuna gelindiğinde ise sinirlerine hakim olamayan Uslu, "Şimdi niye kapatıyorsunuz programı? Bütün gün aynı yayını yapıyorsunuz. Lütfen tarafsız güzel yayın yapın ben başka bir şey istemiyorum. Fenerbahçe taraftarı çok üzgün. Bana atılan yumruk bir milattır. Ünal Aysal dahil dava açacağım. Devlete yardımcı olun. Yanlış işler yapmayın. Lütfen rica ediyorum. Ben size ne bağlanacağım. Bir daha da bağlanmam. Siz mi aradınız, ben mi aradım? Ama siz de buna göre tarafsız bir yorum yapın. 6222 kanununa hepiniz uyacaksınız. Sabahtan beri programlarınıza bakın" diyerek sözlerini noktaladı.