X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Taksitli satışımız yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Taksitli satışımız yok

  • Giriş Tarihi: 29.5.2014

Roma yetkililerinin 10 milyon Euro'luk teklifini geri çeviren F.Bahçe Başkanı, "O bizim geleceğimiz. Pazarlık da indirim de yapmayız" dedi

Roma yetkilileri, önceki gün Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelerek Salih Uçan'ı resmen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan istedi. İtalyanlar 20 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro önerdi ancak Yıldırım bu rakamı kabul etmedi. Salih'in fiyatının 15 milyon Euro olduğunu belirten kulüp yetkilileri "İndirim yapmayacağız. Sadece parayı peşin ödemeniz durumunda bir miktar düşülebilir. Bunun dışında pazarlık yapmayacağız" diyerek Roma cephesine net bir mesaj verdi.

"SALİH BİZİM GELECEĞİMİZ"

F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın gerek 5+3 olan yabancı sınırlaması gerekse Salih Uçan'dan beklentileri nedeniyle transfere sıcak bakmadığı ifade edildi. Yıldırım'ın "Salih bu takımın geleceğidir. Yabancı sayısı sınırı oldukça, yerli oyuncuları elimizde tutmalıyız. Salih yeteneğindeki bir futbolcu, dünyanın her takımında oynar. 10 milyon Euro için Salih'i satmam" dediği bildirildi.

Türkiye SABAH'tan öğrenmişti

Salih ile Roma kulübü yöneticilerinin Bebek'teki Mangerie Cafe'deki buluşmasını SABAH 30 Nisan'da okurlarına duyurmuştu.