Yüksek gerilim

Giriş Tarihi: 31.5.2014

Doğan Küçükemre: Hiçbir yöneticinin 'Beşiktaş 2-3 sene sonra şampiyon olabilir' demeye hakkı yoktur. Beceriksizliklerini Quaresma'nın gelişini ve gidişini gündeme getirerek örtemezler

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin geniş yankı uyandıran açıklamalarına Serdal Adalı ve İbrahim Altınsay'dan sonra Doğan Küçükemre'den cevap geldi. Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticisi Küçükemre, Çebi'nin "Beşiktaş doğru bir yapılanmayla 2-3 sene sonra şampiyon olabilir" sözlerine, Twitter'dan "Bir yöneticinin bunu demeye hakkı yoktur. Beşiktaşımızın forması bile şampiyonluğa oynar" karşılığını verdi. Küçükemre, Çebi'nin Ricardo Quaresma ve Samuel Eto'o ile ilgili bir önceki yönetime yönelik eleştirilerini de şu sözlerle yanıt verdi:

'BUNLAR YANLIŞ İŞLER'
"Beceriksizliklerini iki sene önce gönderdikleri Quaresma'nın gelişini ve gidişini gündeme taşıyarak örtemezler. Günü kurtarmaya çalışıyorlar ancak bunlar çok yanlış işler. Biz Samuel Eto'o'nun menajeri ve iki avukatı ile görüşme yaptığımızda, 'Menajeriyle mi görüşülürmüş' dediler. Kendileri kiminle görüşmüş doğrusu çok merak ediyorum."
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüksek gerilim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz