İkisinden biri Fener'den ayrılacak

Giriş Tarihi: 15.7.2014 10:04 Güncelleme Tarihi: 15.7.2014 15:07

Yabancı sayısı 12'ye çıkan F.Bahçe'de Holmen, Yobo ve Krasic'ten sonra gidecek son isim bugün belli olacak. Cristian Baroni veya Michal Kadlec'in bileti kesilecek.

Diego'nun imza atmasıyla F.Bahçe'de yabancı sayısı 12'ye (Kadlec, Alves, Meireles, Kuyt, Sow, Emenike, Webo, Holmen, Krasic, Yobo, Cristian ve Diego) çıktı. Stoch dışında gönderilen oyuncu olmazken 5+3 kuralı gereği 4 oyuncunun daha bileti kesilecek. Holmen, Krasic ve Yobo kesin gidiyor. Son isim ise ya Cristian Baroni ya da Kadlec'ten biri olacak. Diego'nun transferiyle orta sahaya takviye yapan Fenerbahçe'de ibre bir yıl daha sözleşmesi bulunan Cristian'ı gösteriyor.

SON KARAR BUGÜN VERİLECEK

F.Bahçe'de dün başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Ersun Yanal ve idari menajer Hasan Çetinkaya'nın katıldığı bir 'zirve' yapıldı. Burada "Kim gitsin" tartışıldı. Cristian ile Kadlec oylandı. Yanal, "Kadroda düşünmediğimi kampa götürmeyeceğim" diyerek kararını açıkladı. Bugün iki oyuncudan birine karar tebliğ edilecek. Ersun Yanal genç oyuncular Berkaycan, Semih, Muhammed, Hakan Cinemre ve kaleci İsmet'i kampa götürüyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
İkisinden biri Fener'den ayrılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz