X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

  • Giriş Tarihi: 18.7.2014 09:30 Güncelleme Tarihi: 18.7.2014 09:34

Futbolda, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı.

İkinci ön eleme turunda rövanş maçları 22 ve 24 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

Astana (Kazakistan)-Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 3-0

Kairat (Kazakistan)-Esbjerg (Danimarka): 1-1

KF Laçi (Arnavutluk)-Zorya (Ukrayna): 0-3

Kosice (Slovakya)-Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 0-1

Neftçi (Azerbaycan)-Koper (Slovenya): 1-2

Dinamo Minsk (Belarus)-MYPA (Finlandiya): 3-0

Buducnost Podgorica (Karadağ)-Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2

Trencin (Slovakya)-Vojvodina (Sırbistan): 4-0

Ruch (Polonya)-Vaduz (Liechtenstein): 3-2

Atlantas (Litvanya)-Shakhter (Kazakistan): 0-0

Kalju (Estonya)-Lech (Polonya): 1-0

Zestafoni (Gürcistan)-Spartak Trnava (Slovakya): 0-0

Elfsborg (İsveç)-İnter Baki (Azerbaycan): 0-1

RoPS (Finlandiya)-Asteras (Yunanistan): 1-1

Petrolul (Romanya)-Flamurtari (Arnavutluk): 2-0

Botev Plovdiv (Bulgaristan)-St Pölten (Avusturya): 2-1

Rosenborg (Norveç)-Sligo (İrlanda Cumhuriyeti): 1-2

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)- Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 2-1

Brommapojkarna (İsveç)-Crusaders (Kuzey İrlanda): 4-0

Neman (Belarus)-FH Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1

CFR Cluj (Romanya)-Jagodina (Sırbistan): 0-0

Luzern (İsviçre)-St. Johnstone (İskoçya): 1-1

CSKA Sofya (Bulgaristan)-Zimbru (Moldova): 1-1

Litex (Bulgaristan)-Diosgyör (Macaristan): 0-2

Zulte Waregem (Belçika)-Zawisza (Polonya): 2-1

Vikingur (Fareo Adaları)-Tromso (Norveç): 0-0

Györ (Macaristan)-Göteborg (İsveç): 0-3

Molde (Norveç)-Gorica (Slovenya): 4-1

Metalurg Üsküp (Makedonya)-Zeljeznicar (Bosna Hersek): 0-0

Split (Hırvatistan)-H. Beer Sheva (İsrail): 2-1

Sillamae (Estonya)-Krasnodar (Rusya): 0-4

Bursaspor (Türkiye)-Chikhura (Gürcistan): 0-0

Rijeka (Hırvatistan)-Ferencvaros (Macaristan): 1-0

Derry (İrlanda Cumhuriyeti)-Shakhtyor (Belarus): 0-1

Motherwell (İskoçya)-Stjarnan (İzlanda): 2-2

Aberdeen (İskoçya)-Groningen (Hollanda): 0-0

Linfield (Kuzey İrlanda)-AIK (İsveç): 1-0

Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti)-Hajduk Split (Hırvatistan): 0-2

Sarajevo (Bosna Hersek)-Haugesund (Norveç): 0-1

Cukaricki (Sırbistan)-Grödig (Avusturya): 0-4