X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

2. ve 3. Lig fikstürü çekildi

  • Giriş Tarihi: 21.7.2014 17:24

Spor Toto 2 ve 3. Lig'de 2014-2015 sezonu fikstürleri çekildi.

Ankara Marriott Otel'deki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Mali Genel Kurulu'nun ardından yapılan kura çekiminde, Spor Toto 2 ve 3. Lig'de yeni sezon maç takvimi belli oldu.

Kura çekiminden önce yapılan açıklamada, Spor Toto 3. Lig play-off siteminde değişikliğe gidildiği, grubu 2. sırada bitiren takımın 5. sıradaki takımla, 3. sırada bitiren takımın ise 4. sıradaki takımla eşleşeceği kaydedildi.

Buna göre Spor Toto 2 ve 3. Lig'de gelecek sezonun ilk hafta eşleşmeleri şöyle oluştu:

SPOR TOTO 2. LİG

Beyaz Grup:

Turgutluspor-Kartalspor, 1461 Trabzon-Tokatspor, Ümraniyespor-Konya Anadolu Selçukluspor, Tarsus İdmanyurdu-TKİ Tavşanlı Linyitspor, Yeni Malatyaspor- Ofspor, Hacettepe-Keçiörengücü, Fethiyespor-Menemen Belediyespor, Aydınspor 1923-Bayrampaşa, Fatih Karagümrük-Körfez İskenderunspor, Pendikspor (bay).

Kırmızı Grup:

Tepecikspor-Bandırmaspor, Hatayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Sarıyer-Birlik Nakliyat Düzyurtspor, Altay-BUGSAŞ Spor, İnegölspor-Pazarspor, Kahramanmaraş-MKE Ankaragücü, Kızılcahamamspor-Göztepe, Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor, Kocaeli Birlikspor-Kırklarelispor.

SPOR TOTO 3. LİG

1. Grup:

Adliyespor-Niğde Belediyespor, Manavgatspor-Tuzlaspor, Kırıkhanspor-Şekerspor, İstanbulspor-Çatalcaspor, Tire 1920 Spor-Bozüyükspor, Zonguldak Kömürspor-Batman Petrolspor, Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Gaziosmanpaşa, Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor.

2. Grup:

Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor, Çine Madranspor-Eyüpspor, Sancaktepe Belediyespor-Yeni Diyarbakır, Gölcükspor-Dardanelspor, 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975, Maltepespor-Kemer Tekirova Spor, Arsinspor-Derincespor, Sivas 4 Eylül Belediye-Erzincan Refahiyespor, Halide Edip Adıvarspor-Çankırıspor.

3. Grup:

Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor, Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor, Bayburt Grup Özel İdare-Balçova Belediyespor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor, İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor, Orhangazispor-Bergama Belediyespor, Beylerbeyispor-Van Büyükşehir Belediyespor, Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.