X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kupada 1. tur heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kupada 1. tur heyecanı

  • Giriş Tarihi: 9.9.2014 12:35

Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kazanan takımların 2. tura yükseleceği 34 maçın programı şöyle:

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Halil Efendi Sentetik Çim Saha)

14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır (Tatvan İlçe)

14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare (Arhavi İlçe)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk)

15.00 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor (Payas İlçe)

15.00 Mardinspor-Cizrespor (21 Kasım)

15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Sinopspor-Çankırıspor (Sinop Dokuzoğlu)

15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Arsin İlçe)

15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Yozgat Bozok)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa (Vefa)

15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor (Mimar Yahya Baş)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tuzla Belediye)

15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor (Sandıklı İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor (Dağılgan Spor Kompleksi)

15.30 Derincespor-Beylerbeyi (Kocaeli Alpaslan Türkeş)

15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor (Cebeci İnönü)

15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor (Polatlı İlçe)

15.30 Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük Şehir)

15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki Manavgat)

15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor (Tire 4 Eylül)

15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor (Bartın Atatürk)

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor (Ulucak)

15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa (Orhangazi İlçe)

15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Çan İbrahim Bodur)

15.30 Eyüpspor-Silivrispor (Eyüp)

15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.