Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kupada kuralar çekildi

Giriş Tarihi: 16.9.2014 14:04 Güncelleme Tarihi: 16.9.2014 16:50

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur kuraları, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda çekildi.

Kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Korşar'ın yanı sıra 2. turda mücadele edecek 98 kulübün temsilcisi katıldı.

İlk turu geçen 35, Spor Toto 2. Lig'den 37, PTT 1. Lig'den 18 ve Spor Toto Süper Lig'den 8 takımın katıldığı kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:

Yeni Malatyaspor-Eyüpspor

Yeni Diyarbakır-Samsunspor

Hatayspor-Gaziosmanpaşa

Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

Antalyaspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor

Keçiörengücü-Boluspor

Bucaspor-Batman Petrolspor,

Çankırıspor-Nazilli Belediyespor

Mersin İdman Yurdu-Kemer Tekirovapor

Ümraniyespor-Pazarspor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor

Çorum Belediyespor-Manisaspor

Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor

Sarıyer-Turgutluspor

Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor

Sakaryaspor-Giresunspor

Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor

Bayrampaşaspor-Adanaspor

Karşıyaka-Altay

Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor

Hacettepespor-Torku Konyaspor

Elazığspor-Ayvalık Gücü Belediyespor

Körfez İskenspor-Albimo Alanyaspor

Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor

Fatih Karagümrükspor-Bandırmaspor

Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor

Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor

Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor

Ofspor- Tire 1922 Spor

Erzin Belediyespor-Gaziantepspor

İnegölspor-Niğde Belediyespor

Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor

Osmanlıspor-Kırıkhanspor

Tuzlaspor-Kartalspor

Göztepe-Bursa Nilüferspor

Cizrespor-Aydınspor 1923

Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Balıkesirspor

Fethiyespor-Derincespor

Gölbaşıspor-Kırklarelispor

İstanbul Başakşehir-Tokatspor

Tarsus İdman Yurdu-Eskişehirspor

MKE Ankaragücü-Gölcükspor

Tekirdağspor-Çaykur Rizespor

BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor

Yeşil Bursa-1461 Trabzon

Altınordu-Menemen Belediyespor
ARKADAŞINA GÖNDER
Kupada kuralar çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz