Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 de atarız 4 de atarız

Giriş Tarihi: 23.3.2015
3 de atarız 4 de atarız

Devreyi iki farklı geride kapatan Aslan'da teknik heyetin soyunma odasında yaptığı konuşma geri dönüşü getirdi: "İlk yarı 3 gol de 4 gol de atabilirdik. Yine atabiliriz. Maçı çevireceğimize inanıyorum. Pes etmek yok. Göreyim sizi!"

Kasımpaşa karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapayan muhteşem bir geri dönüşe imza attı ve mücadeleyi 3-2 kazandı. Peki devre arasında neler yaşandı? İşte SABAH farkıyla perde arkası… Yardımcı antrenörler Yıldırım Uran, Fuat Buruk ve İsa Turan kafaları önde soyunma odasına gelen oyuncularla birebir konuşmalar yaptı. Son sözü ise söyledi: "Beyler biraz sakin! İlk yarıda 3 gol de 4 gol de atabilirdik. Yine atabiliriz. Ama daha derli toplu oynamalıyız. Herkes hücumu düşünüyor ve dönüşlerde pozisyon veriyoruz.BU MAÇ DÖNÜM NOKTASI
Birbirinize yakın oynayın, göreceksiniz biz bu maçı çevireceğiz. Pes etmek yok. Teslim olmayacağız. Haydi göreyim sizi!" Hamza Hamzaoğlu, 90 dakikanın ardından stat koridorunda karşılaştığı gazetecilerle sohbet etti ve "Bu maçtan dersler çıkaracağız. Zaten bu maçtan güzel ders olmaz herhalde... Geçen hafta 2-0'ı tutamamıştık, bu kez 2-0'dan maçı aldık. Futbol 90 dakika işte... Takımım için bu maç kesinlikle dönüm noktası diyebilirim" görüşünü bildirdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
3 de atarız 4 de atarız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz