X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Piero denen programa hiç inanmıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Piero denen programa hiç inanmıyorum

  • Giriş Tarihi: 23.4.2015
Piero denen programa hiç inanmıyorum
Piero denen programa hiç inanmıyorum

"Ben o makineyi öyle bir ayarlarım ki, topu ileri çıkardığım zaman ofsayt olur, geri aldığımda ise ofsayt kaybolur"

A Haber'de Zeynep Bayramoğlu'nun sorularını yanıtlayan Erman Toroğlu'nun birbirinden çarpıcı açıklamaları şöyle: "Piero'ya inanmıyorum. O makineyi size öyle ayarlarım ki, saniyenin 10'da 1'i kadar zamanda topun son oynandığı anda topu ileri çıkarırım ofsayt olur, geri alırım ofsayt olmaz. Onun için de Türkiye 5-6 yıldır şahıslara mahkum kalıyor. Halbuki verin görüntüleri herkes oynatsın. Neyi kimden saklıyorsunuz?"

MAL TEZGAHTA OLMAZSA SATILMAZ
"Geçen gün Aziz Yıldırım, 'Emenike'ye bağırmayın, oynatalım satalım' dedi. Oynatamazsan satamazsın. Tezgahta olmayan, görünmeyen malı kim alır? Türkiye'de futbolun son yıllarda geri kalmasının sebebi de budur. Türkiye'yi dizilere mahkum ettiler. Sonra da diyoruz ki, Türkiye'de ne kadar çok adam öldürülüyor... Bizim dizilerde her akşam 6-7 tane adam öldürülüyor. Çocuklar etkilenmez mi!.. İki tane adam para kazanacak diye Türk futbolunu duman ettiler."

ŞAMPİYONU HAKEMLER BELİRLER
"Fenerbahçe'nin bu yıl dördüncü yıldızı takma ihtimali daha yüksek. Ancak bu yaşlı kadrosuyla seneye Avrupa'da perişan olur. Hakemler kimi isterse o şampiyon olacak. Hakemler yüzünden hakem oldum, yine onlar yüzünden bıraktım. Hakem hata yapabilir ama gördüğünü çalmalı. Hakem her maça 'son maçım' diye çıkmalı ve kimseyle bir bağı olmamalı. Türkiye'de futbolcu verdiğinin çok fazlasını alıyor. Özellikle yabancılara çok fazla para veriliyor ve bu paraların çoğu kayboluyor. Ben olsam yabancılara 500 bin Euro'dan fazlasını vermem."

kalan karakter 1000

korel dolunay korel dolunay

Toroğlu siz görüntüleri insanlar izlesin diye istemiyorsunuz . Al geri al ileri saatlerce taca çıkmış topu bile ondan mı çıktı bundan mı çıktı TARTIŞMALI POZİSYONLAR adı altında reyting için istiyorsunuz.Bunun dünyada ötneği yok.Çıldırıyorsunuz değil mi bunu yapamadığınız için.LİG TV yi ben de eleştiriyorum.Bursa golündeki piero zaten eğriydi.Ama lig tv bu tip dümenleri yalnız FB olduğu zaman yapıyor.Maratonun o günkü hali tam bir komediydi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2015 06:39
isimsiz isimsiz

ohooo biz kimlere nelere inanmıyoruzda inandırma savaşı veriyorlar üstelik millete ne oldu diye bakmıyorlar bile

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2015 04:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.