X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Spor Toto 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Spor Toto 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi

  • Giriş Tarihi: 22.7.2015 10:31
Spor Toto 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi
Spor Toto 2. ve 3. Lig fikstürü çekildi

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de 2015-2016 sezonu fikstürü çekildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, TFF yönetim kurulu üyeleri Arif Koşar, Ali Düşmez ve Mustafa Çağlar, genel sekreter Kadir Kardaş ile Spor Toto 2. ve 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig'de birinci devre 6 Eylül'de başlayıp, 20 Aralık'ta sona erecek. İkinci devresinin 17 Ocak 2016'da başlayacağı lig, 30 Nisan 2016'da tamamlanacak.

Spor Toto 3. Lig'de ise birinci devre 23 Ağustos'ta başlayacak ve 13 Aralık'ta sona erecek. 10 Ocak 2016'da başlayacak ikinci devre ise 30 Nisan 2016'da bitecek.

İlk hafta maçları

Spor Toto 2. Lig:

Beyaz Grup:


Bayrampaşa-Pazarspor

Anadolu Üsküdar 1908-Sarıyer

Kahramanmaraşspor-BUGSAŞ Spor

Pendikspor-Menemen Belediyespor

Hacettepe-Hatayspor

Nazilli Belediyespor-Ümraniyespor

Bandırmaspor-Kırklarelispor

Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor

Orduspor-İstanbulspor

Kırmızı Grup:

Fatih Karagümrük-Keçiörengücü

Tuzlaspor-Aydınspor 1923

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor

Tokatspor-Ankaragücü

Kocaeli Birlikspor-Gümüşhanespor

Ankara Demirspor-Sivas Belediyespor

Manisaspor-Kartalspor

Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor

Tepecikspor-Eyüpspor

Spor Toto 3. Lig:

1. Grup:


Erzin Belediyespor-Gölbaşıspor

Düzcespor-Zonguldak Kömürspor

Kızılcabölükspor-Tekirdağspor

Kırıkhanspor-Cizrespor

Bursa Nilüferspor-Kozan Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yeşil Bursa

Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Turgutluspor

Arsinspor-Tire 1922 Spor

Silivrispor-Altay

Maltepespor (Bay)

2. Grup:

Bodrum Belediye Bodrumspor-Derincespor

Zara Belediyespor-Ofspor

Sakaryaspor-Yomraspor

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor

Kemer Tekirovaspor-Gaziosmanpaşa

Sultanbeyli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor

Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor

Adliyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor

Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor

Payas Belediyespor 1975 (Bay)

3. Grup:


Çine Madranspor-Çatalcaspor

Batman Petrolspor-Sandıklıspor

Bergama Belediyespor-Dardanelspor

Van Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor

Kastamonuspor 1966-Manavgatspor

Çorum Belediyespor-Dersimspor

Erzincan Refahiyespor-Körfez İskenderunspor

Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi

Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği

Niğde Belediyespor (Bay)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.