Parola mutluluk

Giriş Tarihi: 29.8.2015 13:05
Parola mutluluk

, forma giydiği dönemle bugünkü kulüp arasında büyük fark olduğunu ifade ederek, "O mutluluğu, herkesin ter akıttığı 'u şimdi göremiyorum. Ben çalıştırdığım Trabzonspor'u da böyle mutlu görmek istiyorum" diye konuştu

Futbolculuk döneminde taraftarlarının "kral", "bizim çocuk", "efsane" lakaplarıyla andığı teknik direktör , bordo-mavili formayı giydiği dönemlerle şimdiki kulüp arasında büyük fark olduğunu belirterek, "Şimdi o mutluluğu, içerisinde birleşik Trabzonspor'u, herkesin ter akıttığı Trabzonspor'u görmüyorum. Ne içeride ne dışarıda, hiçbir yerde görmüyorum. Bunun bir sürü sebebi olabilir. Ama ben daha mutlu Trabzonspor'u hatırlıyorum ve böyle bir Trabzonspor'u seviyorum, hedefliyorum" dedi.

'BAŞARAMAYAN, BIRAKIP GİDER'

Bunun için tek yolun olduğunu vurgulayan Şota, şöyle devam etti: "Yeni bir şey yaratmak lazım değil. Çok basit. Herkes Trabzonspor için ne yapabiliyorsa, yapsın. 'Trabzonspor benim için ne yaptı?' demesin. Kulübün içinde de dışarıda da mutluluk lazım. Efsane bir tane, onun ismi Trabzonspor. Trabzonspor efsaneyse, onun için herkes elinden geleni yapacak. Beceremeyebilir, zaman yetmeyebilir. O zaman bırakıp gider, onun yerine gelenler işe devam eder."


ARKADAŞINA GÖNDER
Parola mutluluk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz