X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kupada 1. tur heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kupada 1. tur heyecanı

  • Giriş Tarihi: 8.9.2015 15:36
Kupada 1. tur heyecanı
Kupada 1. tur heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçları yarın yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklamasına göre, tek maç eleme usulüyle yapılacak müsabakaları kazanacak 36 takım, elemelerde 2. tura yükselecek.

Karşılaşmaların programı şöyle:

14.30 Ofspor-Yomraspor (Of İlçe)

14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bayburt Grup İl Özel İdare (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Arhavispor-Arsinspor (Arhavi İlçe)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Dersimspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.30 24 Erzincanspor-Zara Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Iğdır Arasspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Iğdır Kışla Semt)

14.30 Kurtalanspor-Tatvan Gençlerbirliği (Kurtalan ilçe)

14.30 Kızıltepe Fıratspor-Diyarbekirspor (Kızıltepe İlçe)

14.30 Batman Petrolspor-Cizrespor (16 Mayıs Şehir)

14.30 Osmaniyespor-Kilis Belediyespor (7 Ocak)

14.30 Kırıkhanspor-Payasspor (Kırıkhan İlçe)

14.30 Körfez İskenderunspor-Erzin Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Niğde Belediyespor (12 Şubat)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

15.00 Çorum Belediyespor-Gölbaşıspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Adliyespor-Nevşehirspor (Ankara OSTİM)

15.00 Karaman Belediyespor-Kozan Belediyespor (Kemal Kaynaş)

15.00 Kastamonuspor 1966-Bartınspor (Kastamonu Gazi)

15.00 Sinopspor-Yeni Amasyaspor (Sinop Dokuzoğlu)

15.30 Beylerbeyispor-Sultanbeyli Belediyespor (Beylerbeyi 75.Yıl)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Silivrispor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)

15.30 Maltepespor-Tekirdağspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Gaziosmanpaşaspor-Çatalcaspor (Gaziosmanpaşa)

15.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği (Gölcük Şehir)

15.30 Düzcespor-Sakaryaspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Derincespor-Zonguldak Kömürspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 UTAŞ Uşakspor-Sandıklıspor (Uşak 1 Eylül)

15.30 Manavgatspor-Kemerspor 2003 (Evrenseki-Manavgat)

15.30 Kızılcabölükspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Çine Madranspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bergama Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Altay (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Turgutluspor-Tire 1922 (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Bursa Nilüferspor-Altınova Belediyespor (Nilüfer)

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa (18 Mart)

15.30 Orhangazispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Orhangazi İlçe)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.