X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Fenerbahçe'den yeni Gökhan Gönül açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'den yeni Gönül açıklaması

  • Giriş Tarihi: 27.6.2016 15:59 Güncelleme Tarihi: 27.6.2016 16:27
Fenerbahçe'den yeni Gökhan Gönül açıklaması
Fenerbahçe'den yeni Gökhan Gönül açıklaması

SABAH'ın gerçekleştirdiği röportaj yine gündemi belirledi. Gönül röportajının ardından oyuncuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kulübü Sabah gazetesinde Fatih Doğan imzalı röportajı yayınlanan Gökhan Gönül'le ilgili resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Bugünkü bazı gazetelerde Gönül'ün, bir Beşiktaş muhabirine verdiği demeç tarafımızdan dikkatle takip edilmiştir.

Gökhan Gönül ile ilgili kulübümüz, yaşananları son derece açık bir şekilde kamuoyuyla paylaşmış, futbolcuya ise birkaç soru yöneltmiş ve fakat halen bu sorularla ilgili herhangi bir cevap alamamıştır.

Gökhan Gönül, çıkan haberde ısrarla konunun parayla ilgisi olmadığını ve "Yanındaki oyuncu ne kadar alıyor, neden fazla alıyor gibi bir düşüncesinin olmadığını" belirtmiş olsa da, gerçeklerin böyle olmadığı hem Gökhan, hem menajeri, hem de Başkanımız ve yöneticilerimiz tarafından gayet iyi bilinmektedir. Dolayısıyla, profesyonel futbolculuk kariyeri hali hazırda devam eden futbolcunun bu tarz demeçleri en başta kendisine zarar vermektedir.

HEP YÜREĞİMLE OYNADIM

'Birkaç basit soru halen karşılık bulmamıştır'

Oyuncu, kendisine teşekkür eden kulübümüzle buna rağmen tekrar iletişime geçerek, kulüpten ayrılma konusunda verdiği kararından pişman olduğunu, koşulsuz olarak kulüpte kalmak istediğini, bunun için yapması gereken her türlü fedakarlıktan çekinmeyeceğini beyan etmiş olmasına rağmen, bu süreçte bir çok kez emsaline rastladığımız gibi sözleri ve eylemleri birbiri ile örtüşmemiştir. Keza, kamuoyu nezdinde kulübümüz tarafından kendisine yöneltilen birkaç basit soru, halen karşılık bulmamıştır.

Konuyla ilgili olarak futbolcu hakkında kulübümüz, nihai düşüncesini kamuoyuyla paylaşmıştır. Buradan hareketle, oyuncunun kendi bekası adına konunun gerçek bilgiler içermeyen demeçlerle daha fazla uzamaması ve uzatılmaması, beklentimizdir. Oyuncuya bir başka tavsiyemiz ise, basında, hakkında çıkan haberler üzerine her defasında kendisini aklamak için kulüp mensuplarımızı aramak yerine, yalan haber yaptığını bize ifade ettiği kişiler ile temasa geçmesi ya da haberleri bizzat kendisinin yalanlamasıdır."