Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri belli oluyor

Giriş Tarihi: 15.7.2016 11:02
Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri belli oluyor

Avrupa Ligi'nde gerçekleşecek kura çekiminde temsilcilerimizden Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor'un 3. ön eleme turundaki rakipleri belli olacak.

Avrupa Ligi'nde 3. Ön Eleme Turu kuru çekiminde eşleşmelerin belli olacağı kura çekimi gerçekleşecek.

TSİ 14:00'te başlayacak kura çekiminde Medipol Başakşehir'in rakibi belli olacak. Ayrıca 2. ön eleme turunda Zimbru ile deplasmanda 2-2 berabere kalan temsilcimiz Osmanlıspor'un, turu geçmesi halinde eşleşeceği rakip de bu kurada ortaya çıkacak.

Grup 3'den kura çekimine katılacak Osmanlıspor'un muhtemel rakipleri; Lille (Fransa), Maribor (Slovakya ya da Levski Sofia (Bulgaristan), Austria Wien (Avusturya) ya da Kukes (Arnavutluk), Panathinaikos (Yunanistan), Maccabi Haifa (İsrail) ya da Nomme Kalju (Estonya, Hajduk Split () ya da laşi (Romanya).

Kuraya Grup 4'ten katılacak Başakşehir'in muhtemel rakipleri; Genk (Belçika), Rapid Wien (Avusturya), (Almanya), Rijeka (Hırvatistan), Arouca (Portekiz), Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti).

Kura çekimini her zaman olduğu gibi yine Sporx'ten canlı olarak takip edebilirsiniz.

Grup 1

Seri başı takımlar
1: Saint-Etienne 26.049
2: Maccabi Tel-Aviv 20.225 ya da Kairat Almaty
3: Spartak Moskva 19.216
4: Vorskla Poltava 11.976
5: Dinamo Minsk 10.000 ya da St Patrick's Athletic

Seri başı olmayan takımlar
6: AEK Larnaca 9.435 ya da Cliftonville
7: AEK Athens 7.940
8: Vojvodina 7.925 ya da Connah's Quay
9: Pandurii T,rgu Jiu 7.076
10: Lokomotiva Zagreb 5.775 ya da RoPS Rovaniemi

Grup 2

Seri başı takımlar
1: AZ Alkmaar 43.612
2: Krasnodar 24.216
3: Partizan 16.925 ya da Zaglebie Lubin
4: Sassuolo 14.087
5: Rio Ave 13.616
6: Omonia 9.935 ya da Beitar Jerusalem

Seri başı olmayan takımlar
7: Slovan Bratislava 8.900 ya da Jelgava
8: Luzern 8.775
9: Stromsgodset 7.850 ya da SonderjyskE
10: Slavia Praha 6.585 ya da Levadia Tallinn
11: Hearts 6.460 ya da Birkirkara
12: Giannina 5.940 ya da Odd

Grup 3

Seri başı takımlar
1: Lille 29.549
2: Maribor 21.625 ya da Levski Sofia
3: Austria Wien 19.020 ya da Kukës
4: Panathinaikos 14.940
5: Maccabi Haifa 11.725 ya da Nomme Kalju
6: Hajduk Split 10.775 ya da laşi

Seri başı olmayan takımlar
7: Oleksandriya 8.976
8: AIK Solna 8.975 ya da Europa
9: Spartak Trnava 7.400 ya da Shirak
10: Osmanlıspor 6.920 ya da Zimbru Chisinau
11: Ventspils 6.075 ya da Aberdeen
12: Qabala 5.225 ya da MTK Budapest

Grup 4

Seri başı takımlar
1: Genk 36.000 ya da Buducnost Podgorica (MNE)
2: Rapid Wien 23.520
3: Hertha Berlin 16.035
4: Rijeka 14.275
5: Arouca 10.616
6: Mlada Boleslav 10.085

Seri başı olmayan takımlar
7: Neftçi PFK 9.725 ya da Shkendija
8: İstanbul Başakşehir 7.920
9: Brondby 7.220 ya da Hibernian
10: Heracles 7.112
11: Debrecen 6.475 ya da Torpedo-Belaz Zhodino
12: Häcken 5.975 ya da Cork City

Grup 5

Seri başı takımlar
1: Gent 25.000
2: Slovan Liberec 22.085
3: West Ham United 16.256
4: Midtjylland 14.720 ya da Vaduz
5: HJK Helsinki 10.980 ya da Beroe Stara Zagora
6: Apollon Limassol 10.435

Seri başı olmayan takımlar
7: Grasshoppers 9.755 ya da KR Reykjavík
8: Videoton 8.725 ya da Cukaricki
9: Shakhtyor Soligorsk 7.500 ya da Domzale
10: IFK Göteborg 6.475 ya da Piast Gliwice
11: Admira Wacker Mödling 6.020 ya da Kapaz
12: Viitorul Constanta 5.076

(Sporx)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri belli oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz