'tan transfer açıklaması!

Giriş Tarihi: 22.7.2016 12:16
Beşiktaş'tan transfer açıklaması!

Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil gündeme ve transfere dair açıklamalarda bulundu.

Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil kafile başkanı olarak bulunduğu siyah beyazlıların Avusturya kampında açıklamalarda bulundu.

Türkiye'de 15 Temmuz gecesi yaşanan olayların tüm takımı etkilediğini söyleyen Ahmet Ürkmezgil "İki ihtilal görmüşken ve daha güçlü olmamız gerekirken bizim yaşımızdakiler bile korktu, futbolcuların genç yaşta ürkmeleri gayet doğal" dedi.

Takımın son durumundan memnun olduğunu söyleyen Ürkmezgil, Fenerbahçe'den transfer edilen Gönül'ün takıma adaptasyonunun mükemmel olduğunu belirtti.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (22 TEMMUZ 2016)

İKİ İHTİLAL GÖRMÜŞKEN BİZ BİLE KORKTUK

Türkiye'de 15 Temmuz gecesi yaşanan kalkışma hareketinin takıma olan etkilerini değerlendiren Ürkmezgil, "Etkilenmemek mümkün değil o olaylardan. Tabi ki yabancıların oradaki çok şaşkınlığı korkuları oldu. Bizim ve özellikle benim kuşağım iki tane ihtilali görmüş olduğumuz noktada daha hazırlıklı daha güçlü bir durumda olmamız gerekirken bizler bile çok sıkıntılı günler, sıkıntılı anlar geçirdik. Onların bu genç yaşlarında bu durumdan ürkmeleri kadar doğal bir şey olamaz. Ama sanki burada sihirli bir hava sihirli bir atmosfer var. Tamamen futbola konsantre olmaları bütün o kötü havayı dağıttı." dedi.

GÖKHAN'IN ADAPTASYONU BENİ ÇOK UMUTLANDIRDI

Yabancı cular ve Fenerbahçe'den transfer edilen milli sağ bek Gökhan Gönül'ün durumuna değinen Ahmet Ürkmezgil "Kendilerine de iyi bakmışlar çok iyi geldiler. Sakatlıktan çıkan bir Rhodolfo'muz vardı, önemli bir sakatlıktı. Ben kendisini bu kadar diri bu kadar formda göreceğimi düşünmüyordum. Mesela Gökhan'ın yeni bir takıma başka bir büyük kulübe geldiği noktada hiç bir adaptasyon sorunu yaşamadan arkadaşları ile anlaşması, onlarla futbolculuğunun yanında birlik ve beraberliği beni çok umutlandırdı." şeklinde konuştu.

FETÖ'NÜN FUTBOL İÇİN DE HAİN PLANLARI VARMIŞ

GOMEZ VE DİĞER BAZI OLUMSULUKLAR YAŞADIK

Yabancı futbolcuların birlik ve beraberlik içinde olduğunu ifade eden Ürkmezgil Benim o konuda, "Onlarla çokta iç içe olmadığım için çokta fikir beyan etmem doğru olmaz. Ama ben Onların şu an için birlik beraberlik içinde oluşu, çok neşeli idmanlar yapması, idman saatleri dışında oteldeki sohbetleri sırasındaki ifadeleri onların hiç huzursuz bir ortam yaşamadığını gösteriyor. Ama Gomez ve diğer bazı şeyler de yaşadık. Evet bir iki münferit olarak bunlar olabilir. Ama genelinde yabancı oyuncular bu hava ile ilgili düşündüğüm noktada değiller" dedi.

BAŞKANIMIZ VE YÖNETİCİ ARKADAŞLARIMIZ YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORLAR

Son olarak Sosa'nın antrenmanlara çıkmaması ve transfer çalışmalarına değinen Ahmet Ürkmezgil, "Sosa sakat. İşin evveliyatında öyle durumlar oldu ama buraya gelirken bile Sosa 'ben düz koşu yapayım' diyordu. Doktorla da konuştular. Ufak bir sakatlığı olduğu için idmanlara gelmedi. Ben transferin içerisinde yer alan bir yönetici değilim. Başkanımız ve bu işle ilgili yönetici arkadaşlarımızın çok yoğun bir şekilde çalıştıklarını biliyorum. Bazı mevkilerdeki ani gelişmelerden dolayı da yoğunluklarının bir iki katına çıktığında çok iyi biliyorum. O noktada hepimize ayrı ayrı bilgi alışverişinde bulunmaları beklenemez. Bu yüzden onları da anlayışla karşılamak lazım" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş'tan transfer açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz