görüntüsü ile Pereira’ya baskı

Giriş Tarihi: 8.8.2016
Persie görüntüsü ile Pereira’ya baskı

FB TV’de iki gündür, ile Bursaspor arasında oynanan ve ’nin el-kol hareketleri ile Portekizli teknik adama posta koyduğu karşılaşmanın görüntüleri dönüyor

yönetimi ile Vitor Pereira arasındaki gerilim farklı bir boyut kazandı... Monaco'ya elenerek Şampiyonlar Ligi rüyasının sona ermesi sonrası taraftarın sosyal medya üzerinden istifaya davet ettiği Portekizli teknik adam, tazminat inadını sürdürürken, sarılacivertli idareciler psikolojik baskıya başladı. FB TV'de iki gündür Fenerbahçe'nin Bursaspor ile oynadığı ve Robin 'nin Vitor Pereira'ya el-kol hareketleri ile posta koyduğu unutulmaz karşılaşamanın görüntüleri dönüyor. Söz konusu görüntülerin ısrarla ekrana taşınması, "Fenerbahçe yönetimi Vitor Pereira'nın inadını psikolojik baskı ile kırmak istiyor" yorumlarına neden oldu.

VAN PERSİE: SABIR, SABIR, SABIR
Robin van Persie'nin yabancı basının ısrarlı röportaj taleplerine verdiği yanıt ise adeta Pereira'nın geleceğine ışık tutuyor… Tecrübeli golcü, Hollanda'dan AD ve De Telegraaf ile İngiltere'den The Sun ve Daily Mail'in röportaj taleplerini "Sabır. Ben sabırlı bir insanımdır. Siz de sabır edin. İstanbul'da benim için güzel şeyler olacak" diyerek geri çevirdi. Van Persie'nin söz konusu açıklaması "Pereira'nın Fenerbahçe günleri sayılı" şeklinde değerlendiriliyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
Persie görüntüsü ile Pereira’ya baskı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz