Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Liglerde haftanın programı

Giriş Tarihi: 21.10.2016 10:05
Liglerde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig, TFF ve Spor Toto 2. Lig'de 8. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 9., iki ve üçüncü grupta 8. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig, TFF ve Spor Toto 2. Lig'de 8. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 3. Lig'de ise 1. Grup'ta 9., iki ve üçüncü grupta 8 hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

19:00 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi)

20:00 Gaziantepspor-Kayserispor (Kamil Ocak)

Yarın:

16:00 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (Alanya Oba Stadı)

19:00 Akhisar Belediyespor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)

19:00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

23 Ekim Pazar:

13:30 Kardemir Karabükspor-Medipol Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16:00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı)

19:00 Beşiktaş-Antalyaspor (Vodafone Arena)

24 Ekim Pazartesi:

20:00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

TFF 1. Lig

Bugün:

17.30 Yeni Malatyaspor-Manisaspor (Malatya İnönü)

19.00 Adana Demirspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.00 Denizlispor- Büyükşehir Gaziantepspor (Denizli )

13.00 Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Sivasspor-Şanlıurfaspor (Yeni 4 Eylül Stadı)

19.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

23 Ekim Pazar:

13.00 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor (Mersin)

16.00 Samsunspor-Altınordu (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Göztepe-Eskişehirspor (Doğanlar)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 İstanbulspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Pendikspor-Bucaspor (Pendik)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Sivas Belediyespor-Ofspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.30 Hacettepe-Fatih Karagümrük (Cebeci İnönü)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

19.00 Kahramanmaraşspor-Fethiyespor (12 Şubat)

Kırmızı Grup:

Bugün:

14.00 1461 Trabzon-Menemen Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

Yarın:

13.30 Sarıyer-MKE Ankaragücü (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüp-Tuzlaspor (Eyüp)

14.00 Gümüşhanespor-Aydınspor 1923 (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Karşıyaka-Kastamonuspor 1966 (İzmir Atatürk)

14.30 Tokatspor-Hatayspor (Gaziosmanpaşa)

14.30 Etimesgut Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Niğde Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 İnegölspor-Kırklarelispor (İnegöl İlçe Stadı)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Cizrespor (15 Temmuz Stadı)

14.00 24Erzincanspor-Tekirdağspor (Erzincan 13 Şubat Stadı)

14.30 Çorum Belediyespor-Manavgatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Kozan Belediyespor-Erzin Belediyespor (İsmet Atlı)

15.00 Kızılcabölükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Altay-Kütahyaspor (Buca İlçe Stadı)

13.30 Kartalspor-Karacabey Birlikspor (Kartal Stadyumu)

13.30 Beylerbeyi-Ankara Demirspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kocaelispor-Bayburt Grup Özel İdare (İzmit İsmet Paşa Kocaeli)

2. Grup

Yarın:

13.30 Batman Petrolspor-Halide Edip Adıvarspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Kırıkhanspor-Erbaaspor (Kırıkhan İlçe)

14.30 Dersimspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tunceli Atatürk)

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Tire 1922 (Fikret Karabudak)

15.30 Düzcespor-Pazarspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Kemerspor 2003-Derincespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Yeşil Bursa-Yomraspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

23 Ekim Pazar:

13.30 Çatalcaspor-Dardanelspor (Ziya Altınoğlu Stadı)

13.30 Silivrispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Silivri)

- 3. Grup

Yarın:

14.00 Payasspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Payas İlçe)

14.00 Düzyurtspor-Diyarbekirspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Ankara Adliyespor-Bayrampaşa (Ankara OSTİM)

15.00 Muğlaspor-Elaziz Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.00 Bergama Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Bergama 14 Eylül)

15.00 Sakaryaspor-Darıca Gençlerbirliği (Sakarya Atatürk)

23 Ekim Pazar:

13.30 Maltepespor-12 Bingölspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Orhangazispor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Liglerde haftanın programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz