X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Haber Turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Haber Turu

  • Giriş Tarihi: 12.9.2013

Sezonun ilk derbisi 22 Eylül'de oynanacak
20 Eylül Cuma 20:00 Karabükspor-K. Erciyesspor, Akhisar Bld- Gaziantepspor,
21 Eylül Cumartesi 18:00 T.Konya-Gençlerbirliği, Sivasspor-Kasımpaşa, 20:30 Eskişehirspor-MP Antalya, F.Bahçe-Elazığspor,
22 Eylül Pazar 17:00 Ç.Rizespor-Bursaspor, 19:00 Beşiktaş-Galatasaray,
23 Eylül Pazartesi 20:00 Kayseri-Trabzonspor

Bir bakışta kupa

Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan dün oynanan maçlarla devam etti. 39 maçın oynandığı Kupa 1.Tur'da sonuçlar şöyle:
Beylerbeyi-A.Üsküdar.................2-1
Tuzla-F.Karagümrük..................1-2
Çıksalın-Maltepe.........................2-1
Ümraniye-Silivri..........................0-1
Darıca GB-Kocaeli.......................4-6
Derince-Sakarya.........................2-0
Nilüfer-Orhangazi.......................0-2
Ank.Demir-Şeker........................1-0
K.Ö.Gücü-Kırıkkale.....................5-0
Adliye-Hacettepe........................0-3
Edirne Gençlik-Tekirdağ.............3-0
Beyköy-Gölcük............................3-4
Armutlu-Y.Bursa.........................0-1
Z.Kömür-Bartın (Seyircisiz)........3-4
Tosya-Ayancık.............................3-2
Çorum-Ünye................................2-1
Merzifon-1930 Bafra...................1-3
Nevşehir G.-Sivas 4 Eylül............2-1
Y.Kırşehir-Y.Yozgat.....................1-0
Y.Aksaray-Niğde.........................1-2
Karaman-Kayseri Şeker.............2-0
Akçaabat-Arhavi.........................4-1
Düzyurt-Arsin..............................1-2
Bayburt-Iğdır GB.........................2-0
Göle-Erzurum Bş.Bld..................0-3
Bld.Bingöl-Elazığ Bld..................0-3
Cizre Basra-Tatvan GB...............1-2
Bld.Van-Siirt................................1-0
B.Petrol-Girmeli Bld...................3-0
Y.Diyarbakır-Adıyaman...............4-1
Kırıkhan-K.Maraş Bş.Bld............1-2
Isparta-Bucak Bld.......................0-5
Bergama-Balçova.......................2-1
Menemen-Ayvalıkgücü...............3-1
Evrenseki-Tekirova.....................4-2
Kızılcabölük-Elibol Sandıklı........1-0
Sancaktepe-İstanbul...................1-2
Uşak Gençlik-Denizli Bş.Bld.......8-7
Osmaniye-Payas.........................4-2
BUGÜN: 15.00 ? Muş Ovası-Refahiye

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.