X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Malkara Belediye Başkanı Yurdakul’dan Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erbaş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Malkara Belediye Başkanı Yurdakul’dan Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erbaş’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
  • Haberler
  • Tekirdağ Haberleri
  • Malkara Belediye Başkanı Yurdakul’dan Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erbaş’a Ziyaret
TEKİRDAĞ'A BAĞLI MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL, GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MALKARA İLÇE MÜDÜRÜ CENGİZHAN ERBAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.
Malkara Belediye Başkanı Yurdakul’dan Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erbaş’a Ziyaret

’a bağlı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Malkara İlçe Müdürü Cengizhan Erbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan’ın da yer aldığı ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş’a yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak görev yetkileri dahilinde Malkara’da yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerden bahseden Erbaş, ilçe müdürlüğü olarak yeni hizmet binasında üreticilere daha rahat bir ortamda etkin ve verimli bir şekilde hizmet vereceklerini söyledi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengizhan Erbaş, gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ile Celal Yılmaz’a ve Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan’a teşekkürlerini iletti.