X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Elektrik Kesintisinin Ardından Tekirdağ’da Hayat Normale Döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Elektrik Kesintisinin Ardından ’da Hayat Normale Döndü

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 14:24
TÜRKİYE’NİN BİRÇOK İLİNDE ETKİLİ OLAN ELEKTRİK KESİNTİSİNDEN ETKİLENEN İLLER ARASINDA YER ALAN TEKİRDAĞ’DA, KESİNTİNİN SONA ERMESİYLE HAYAT NORMALE DÖNDÜ.
Elektrik Kesintisinin Ardından Tekirdağ’da Hayat Normale Döndü

Türkiye’nin birçok ilinde etkili olan elektrik kesintisinden etkilenen iller arasında yer alan ’da, kesintinin sona ermesiyle hayat normale döndü.
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’da yaklaşık 1 saat etkili olan elektrik kesintisinde jeneratörlerini çalıştırarak vatandaşa hizmet etmeye çalışan esnaf, jeneratörlerini kapattı. Kesintiyle zor anlar yaşayan internet kafeler ve iş yerleri elektriklerin gelmesiyle normale döndü.
Tekirdağ’da internet kafede çalışan Umut Topçuoğulları, yaklaşık 1 saat süre ile elektriklerin kesildiğini ifade ederek, "Bugün saat 10.30-10.45 arası elektrikler kesildi. Müşterimiz burada çok rahatsızlık duydu. Oyun oynayanlar vardı oyunları yarıda kaldı. İnternetten işleri olanlar vardı. Bunları yapamadılar. Elektrikler saat 11.30 gibi geldi. Biz de işimize kaldığı yerden devam ediyoruz. Müşterilerimiz 1 saatlik kesinti ile sorun yaşadılar. Bu yüzden internete bağlanamadılar. Sorun yaşadık bayağı. 1 saatlik elektrik kesintisi bizi etkiledi" diye konuştu.
Elektriklerin 1 saat aradan sonra gelmesiyle Tekirdağ’da hayat normale döndü.