X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Elektrik Kesintisine Dikkat

  • Giriş Tarihi: 21.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), ’da yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, bakım ve onarım çalışması nedeniyle 22 Temmuz Çarşamba günü 16.30-17.00 saatleri arasında 30 dakika süre ile Banarlı, Karacakılavuz, Karahalil, Karabezirgan, Ortaca, Kaşıkçı, İsmailli, Emiryakup, Kazandere, Selçuk, Taşomurça mahalleleri ve özel trafolarda; 22 Temmuz Çarşamba günü bakım ve onarım çalışması nedeniyle 17.00-19.00 saatleri arasında 2 saat süre ile Mehmet Ürkmez Akaryakıt İstasyonu Tamsüt Mandıra ve civarında elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.