X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Youtube Mp3 dönüştürmek için tıklayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Youtube Mp3 dönüştürmek için tıklayın

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 10:25
Youtube Mp3 dönüştürmek için tıklayın
Youtube Mp3 dönüştürmek için tıklayın

Youtube Mp3 dönüştürmek çok kolay. Sizlere vereceğimiz birkaç yöntem ile Youtube üzerinden izlediğiniz videoları çok kolay bir şekilde Mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. Youtube Mp3 dönüştürme işlemleri için haberimizin detayını inceleyebilirsiniz.

Youtube Mp3 dönüştürmek bilindiği kadar zor bir işlem değildir. Gerçekleştirebileceğiniz üç farklı yöntemle izlediğiniz tüm videoları istediğiniz formata çevirebilir ve dilerseniz indirebilirsiniz. Youtube Mp3 dönüştürme, program ile, internet sitesi ile ve tarayıcı ile gerçekleştirilebilir.

Program ile YouTube MP3 dönüştürme

YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to MP3 Converter adlı programdır. Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz. Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonra YouTube'da dönüştüreceğimiz video'nun linkini kopyalıyoruz.

Daha sonra programa geri dönüp altta yer alan "yapıştır" butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki "indir" butonuna tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Free YouTube to MP3 Converterla neler yapılabilir?

-Youtube videolarını MP3 formatına dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme
-Youtube çalma listeleri üzerinde yer alan tüm videoları eş zamanlı olarak dönüştürme ve sabit disk üzerine kaydetme
-Olabilecek en iyi ses kalitesinde dönüştürme ve indirme
-Youtube ses yayın akışlarını MP3, AAC, OGG ve daha birçok farklı ses formatına dönüştürme ve indirme
-Youtube videolarını FLAC, ALAC, WAV gibi kayıpsız ses formatlarına dönüştürme
-Youtube sayfaları üzerinden tek tıklamayla MP3indirme
-Eş zamanlı indirme imkanı
-İndirilecek olan ses dosyalarına ait dosya adlarını özelleştirebilme
-MP3 etiketlerini ve albüm kapaklarını otomatik çekme
-İndirme bağlantılarını metin dosyası olarak dışarı aktarabilme
-İndirme geçmişini saklayabilme ve görüntüleyebilme
-Youtube videolarını doğrudan iTunes uyumlu ses formatında indirebilme
ve çok daha fazlası…
İnternet ile YouTube MP3 dönüştürme
İnternet aracılığı ile YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak YouTube'dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp "Video'yu Dönüştür"
butonuna tıklayın.
Son olarak mavi renkli "Download" seçeneğine tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlayın.
Tarayıcı eklentisi ile YouTube MP3 dönüştürme
Tarayıcı eklentisi kullanarak YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan, Mozilla Firefox tarayıcımıza, gerekli eklentiyi yüklüyoruz. Eklenti Chrome mağazada yer almadığı için Chrome'da kullanılamıyor.
Daha sonra Firefox ile YouTube'dan bir video açıyoruz ve videonun altında çıkan "YTMP3 - Download as MP3" butonuna tıklıyoruz.
Son olarak açılan sekmede mavi renkli "Download" seçeneğine tıklayarak YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlıyoruz.
Youtube Mp3 dönüştürücü ile izlediğiniz tüm videoların formatlarını değiştirebilirsiniz. Dünyanın en büyük video izleme sitelerinden biri olan Youtube üzerinden her gün milyonlarca video izleniyor ancak kullanıcılar izledikleri videoları nasıl dönüştüreceklerini bilmiyor. Youtube Mp3 dönüştürücü ile izlediğiniz tüm videoların formatlarını değiştirebilirsiniz.

Youtube Mp3-Mp4 video uzantısına dönüştürücü indir

Youtube mp3 dönüştürücü zirvede. Ücretsiz Youtube mp3 dönüştürü programı indir. Virüssüz müzik indir. Youtube mp3 dönüştürücü programı hemen indir yenilendi. YouTube aylık 1 milyardan fazla kişiye hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube'da bulunan şarkıları kolayca telefon veya bilgisayarınıza indirebilir, internet yokken de bu şarkıları dinleyebilirsiniz.
Hatta isterseniz YouTube'da bulunan hazır müzik listelerini indirerek kendinize bir playlist oluşturabilirsiniz. Yerli ve yabancı bir çok şarkı, türkü, ilahi ve müziklerin bulunduğu YouTube şarkılarını mp3 formatında indirin. YouTube video formatı olarak Flash Video Formatı (*.flv) kullanmaktadır. Web sitesinde istenen video klipler Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir. Video klipleri izlemek için Adobe Flash plug-ini bilgisayarda kurulu olmalıdır. Eklenen video klipler YouTube tarafından otomatik olarak 320×240 pixele küçültülerek Flash Video Format'a (.flv) dönüştürülmektedir. Mart 2008'de yüksek kalite olarak 480×360 piksel seçeneği eklenmiştir.Ş u anda 720p ve 1080p mevcuttur, ayrıca en son teknoloji piksel seçeneği olan 4K teknolojisi mevcuttur. AVI, MPEG veya Quicktime gibi video formatına sahip videolar kullanıcı tarafından YouTube'a en fazla 1 GB kapasitesinde yüklenebilmektedir. YouTube platformunda kullanıcılar var olan video klipleri izleyebilmekte ayrıca istenildiğinde kendi video klibini YouTube'a ekleyebilmektedir. Bu platformda yer alan kullanıcının geliştirdiği içerikler, kişisel amatör klipler, video klipler film, TV programları parçacıkları ve müzik videolarından oluşmaktadır. Kullanıcılar tarafından YouTube'a günlük yaklaşık 65.000 adet yeni video klip eklenmekte ve 100 milyona yakın video klip izlenmektedir. Kullanım koşullarına uymayan video klipler kullanıcıların bildirimleri ile YouTube yetkilileri tarafından incelenerek silinmektedir. Tube üyeleri izledikleri video klipleri değerlendirip not verebilmekte ve ayrıca izledikleri video klip hakkında yorum yazabilmektedir. YouTube, videolara HTML 5 özelliğini ekleyerek Flash Player'a gerek duyulmuyor. Bu özellik sadece IE9, Firefox 4+, Chrome ve Opera güncel sürümünde mevcuttur.

Video Dosya uzantıları

GP – Yukarıdaki gibi, 3G2 ye benzer, ancak daha iyi ses ve görüntü işlemeye sahiptir.
AMV – Video dosyası formatı taşınabilir oynatıcılar için geliştirilmiştir. Diğer formatlar ile karşılaştırıldığında sıkıştırma oranı düşüktür, pil ömrünü uzun tutmak amacı avantajıdır.
ASF – Multimedya Microsoft tarafından Windows Media için geliştirilmiştir.
AVI – Görsel-işitsel veri konteyner. 1992 yılında Microsoft tarafından windows medya stratejinin bir parçası olarak geliştirildi.
DIVX – Yeni versiyonları MPEG-4 Bölüm 2 ile uyumlu filmin görüntü sıkıştırma yöntemi, yaklaşık 90 dakika ve neredeyse DVD kalitesinde normal bir filme CD ye sığdırma olanağı sağlar. Ayrıca Internet üzerinden video iletimi için kullanılır.
FLV – Flash Video film dosyası internet üzerinden video dosyalarını dağıtmak için kullanılır. Macromedia tarafından oluşturulan ve Nisan 2005 yılında şirket üzerinden aldıktan sonra, Adobe Systems tarafından geliştirilmektedir.
M2TS – Format yaygın olarak Blu-ray ve AVCHD HD videolarda kullanılmaktadır.
MKV – Matroska – bir video veya ses formatlarını depolama multimedya konteyneri. Matroska dosyaları (ses ve video ile birlikte) ve menü (DVD gibi)
MOV – Bu QuickTime biçimidir. Genellikle iMovie de Mac, ancak oluşturulan diğer video programları da bu formatta film kaydedebilirsiniz. Herhangi bir ek dönüşüm olmadan bu dosyaları YouTube'a yükleyebilirsiniz.
MP4 – MPEG-4 Bölüm 14 multimedya taşıyıcısıdır.
MPEG – Ses ve video kodlama için standartlar geliştirmek ve ISO grup tarafından onaylanan yaygın ses ve video kaydı için bu format kullanılır.
MPG – Multimedya ses içeren dosyaları ve video uzantısı.
MPEG-1 Formatında video codec.
OGM – konteyner Tobias Waldvogel tarafından geliştirilen OGG konteyner dayalı.
QT – Multimedya konteyner dosya biçimi Apple tarafından geliştirilmiştir.
RealMedia konteyner uzun bir versiyonudur RMVB – konteynerç
RM – RealMedia bir biçimdir RealNetworks tarafından geliştirilmiştir. Genellikle RealAudio ve RealVideo streamings saklamak ve
aynı zamanda sık sık internette streaming için kullanılmıştır.
WMV – Windows Media Video – Video sıkıştırma formatı Microsoft tarafından geliştirilmiş.
AC3 – Ses codec en DVD'lerde kullanılan. Genellikle Dolby Digital Ses Sıkıştırma-3, Dolby Digital veya A/52 olarak da bilinir.
AAC – Ses veri sıkıştırma algoritması. Bu özellikleri 1997 yılında yayınlanmıştır. AAC MP3 bir devamı olarak tasarlanmıştır. Bu
benzer veri büyüklüğü daha iyi ses kalitesi sunuyor.
AIFF – Ses dosyası biçimi IFF (Electronic Arts Değişim Dosyası Biçimi) Apple ile işbirliğine dayalı.
AMR – Ses dosyaları için kayıt formatı, cep telefonlarında kullanılır.
APE – Monkey's Audio dosya uzantısı – kayıpsız ses codec. % 40 dan% 50 dosya boyutunu küçültür.
CDA – CD standart bir dijital ses kayıt.
FLAC – Çözücü Ogg ailesinin kayıpsız ses sıkıştırma formatı.
En güncel Youtube MP3 çevirici programları haberimizde. Youtube MP3-MP4 dönüştürücü indirme ve yükleme işlemlerini görmek için haberimizde verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan video izleme aracı Youtube'ta bulunan videoları MP3 formatına çevirmek için yapmanız gerekenleri haberimizde derledik. İşte Youtube MP3 çevirici indirme işlemleri.
Video dosyaları bilgisayarda çeşitli uzantılarda bulunabilir bunlardan en çok kullanılanlar şunlardır:
AAF
3GP
ASF
AVCHD
AVI
CAM
DAT
MPEG
DSH
FLV
M1V
M2V
SWF
FLA
FLR
MKV
WRAP
MNG
MOV
MPEG
MP4
MXF
NSV
OGM
RM
SVI
SMI
WMV
DivX
Xvid