X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nokia, Apple ve Samsung'u geçecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

, Apple ve Samsung'u geçecek!

  • Giriş Tarihi: 20.3.2017 17:12
Nokia, Apple ve Samsung'u geçecek!
Nokia, Apple ve Samsung'u geçecek!

'yı satın alan HMD Global'in pazarlama müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre firmanın hedefleri oldukça büyük. İşte Nokia ve HMD Global'in geleceğe yönelik planları.

HMD Global tarafından yapılan açıklamayla birlikte 'nın gelecek planları da ortaya çıkmış oldu. Öncelikle Avrupa kıtasında Nokia 3,5,6 ve Nokia 3310 modellerinin en geç Temmuz ayı başında piyasaya sürülmüş olacağını söylediğini belirtelim.

NOKİA EN BÜYÜKLER ARASINA GİREBİLİR Mİ?

Yapılan açıklamaya göre yeni 3310 modeli direkt olarak perakendecilerden ya da artık alıştığımız üzere servis sağlayıcıların mağazalarından satın alınabilecek. Fiyatlar ise Mobil Dünya Kongresi'nde açıklanan 49 Euro'dan biraz daha yüksek olabilir. Bunun sebebi de ülkelere göre değişen vergiler tabii ki.

Son olarak da HMD Global'in Nokia markasını yeniden ait olduğu yere yani zirveye yerleştirmeyi hedeflediğini söylememiz gerek. Bu yolda Apple, Samsung ve yeni dev Huawei'yi saf dışı bırakmaları gerektiği ortada ama sahip oldukları tecrübenin kendilerini yardımcı olabileceği de bir gerçek.