X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cinkılıç, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cinkılıç, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 15:58
TOKAT İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN İSTİFA EDEN SERDAR CİNKILIÇ, AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU ÇALIŞTI.
Cinkılıç, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa eden Serdar Cinkılıç, AK Parti Tokat milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Tower Otel’de Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile partililerinde katıldığı programda aday adaylığını açıklayan Cinkılıç, kamuda görev yaptığı 25 yıl, özel sektörde ise uzun yıllardır yapmış olduğu tecrübelerinin ışığında Tokat’a hizmet etmek istediğini söyledi. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözünden yola çıkarak, bu göreve layık görüldüğü takdirde şehrin tüm sorunlarının çözümü noktasında gayret göstereceğini ifade eden Cinkılıç, “Tokat’ın sorunlarını ve çözüm noktalarını bildiğim için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Bizim milletvekilliğimiz vatanımıza, milletimize hayırlı değilse, Allah bu görevi bize nasip etmesin. Niyetler hayır olursa, akıbetinin de hayır olacağına inanıyorum” dedi.