X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Turhal Emniyetinden Uygulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Turhal Emniyetinden Uygulama

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:15
TURHAL İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN DENETİMLERDE 1 ADET RUHSATSIZ TABANCI İLE 1 ADET RUHSATSIZ AV TÜFEĞİ ELE GEÇİRİLİRKEN, 5 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ.
Turhal Emniyetinden Uygulama

Turhal İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde 1 adet ruhsatsız tabancı ile 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilirken, 5 araç trafikten men edildi.
’ın Turhal ilçesinde Nevruz öncesi ve sonrasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulamada toplam 310 şahıs ve 155 araç sorgusu yapılarak durumları sorgulandı. Sigorta, muayene, ehliyetsiz veya alkollü araç kullanmak gibi değişik konularda 12 araç sürücüsüne trafik yönüyle cezai işlem uygulanırken 5 araç kusurlu görüldüğünden trafikten men edildi. Aranan bir şahıs ekiplerce yakalanırken, 1 adet de el yapımı ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 5 adet mermi ile 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, halkın huzur ve güven ortamını bozmaya yönelik olaylara karşı alınan önlemler çerçevesinde çalışmaların devam edeceği kaydetti.