X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Trabzon’da Şüpheli Paket Alarmı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Şüpheli Paket Alarmı

  • Giriş Tarihi: 22.3.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 21:11
TRABZON’DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BİNASI KARŞISINDA BİR İŞYERİ ÖNÜNE BIRAKILAN VALİZ POLİSİ HAREKETE GEÇİRDİ. FÜNYE İLE PATLATILAN VALİZİN BOŞ OLDUĞU BELİRLENİRKEN VALİZİN BELEDİYE BİNASI’NA ÇOK YAKIN OLMASI DİKKAT ÇEKTİ.
Trabzon’da Şüpheli Paket Alarmı

’da Büyükşehir Belediye Binası karşısında bir işyeri önüne bırakılan valiz polisi harekete geçirdi. Fünye ile patlatılan valizin boş olduğu belirlenirken, valizin Belediye Binası’na çok yakın olması dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş Caddesi yeni Belediye Binası karşısına bir işyeri önünde şüpheli valiz gören vatandaşlar durumu polise bildirdi.
Olay yerine intikal eden polis ekipleri çevre güvenliğini alırken daha sonra valizin bulunduğu yere bomba imha uzmanı çağrıldı.
Özel giysi eşliğinde valize fünye yerleştiren bomba imha uzmanı daha sonra uzaktan fünyeyi patlattı. Patlamanın etkisiyle valiz parçalanırken valizin boş olduğu belirlendi.
Şüpheli valiz itibariyle Kahramanmaraş Caddesi’ndeki yol bir süre trafiğe kapatılırken binalarda oturanlar büyük bir gürültüyle olan biteni anlamaya çalışması dikkat çekti.