X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Forum Trabzon ‘1 Kitap 1 Oyuncak’ İle Çocukların Yüzünü Güldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Forum ‘1 Kitap 1 Oyuncak’ İle Çocukların Yüzünü Güldürdü

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 13:01
KARADENİZ BÖLGESİ’NİN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN BİRİ OLAN FORUM TRABZON, GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ‘1 KİTAP, 1 OYUNCAK’ KAMPANYASINDAN TOPLADIKLARI KİTAP VE OYUNCAKLARI AKOLUK İLKÖĞRETİM OKULU’NDAKİ ÖĞRENCİLERE TESLİM ETTİLER
Forum Trabzon ‘1 Kitap 1 Oyuncak’ İle Çocukların Yüzünü Güldürdü

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerine seslenen Forum , ‘1 Kitap 1 Oyuncak’ kampanyasıyla çocukları sevindiriyor.
Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, gerçekleştirdiği ‘1 Kitap, 1 Oyuncak’ kampanyasından topladıkları kitap ve oyuncakları Akoluk İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilere teslim ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Forum Trabzon AVM Genel Müdürü Gamze Ergel ve Forum Trabzon Pazarlama Müdürü Esma Sezeroğlu’nun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, çocuklar için Panki Sahne Sanatları Çocuk Tiyatrosu tarafından ‘Neşeli Prens’ adlı oyun sergilendi.
Forum Trabzon AVM Genel Müdürü Gamze Ergel, çocukları sevindirmek için etkinliklere devam edeceklerini belirterek, “‘1 Kitap, 1 Oyuncak’ etkinliğimizin ilk teslim törenini bugün Akoluk İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirdik. Böyle güzel bir sorumluluğu yerine getirdiğimiz için çok mutluyuz. Küçükte olsa bir faydamız olduğu için mutluyuz. Bu etkinliğimizi bundan sonra devam ettireceğiz” dedi.