X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nihat Tosun 7 Haziran’ı Yeni Türkiye’nin Miladı Olarak Görüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nihat Tosun 7 Haziran’ı Yeni Türkiye’nin Miladı Olarak Görüyor

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
TÜRKİYE'NİN ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİME HAZIRLANDIĞINI KAYDEDEN AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ESKİ SAĞLIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARI PROF. DR. NİHAT TOSUN" 7 HAZİRAN YENİ TÜRKİYE’NİN KURULUŞUNDA MİLAT OLACAKTIR” DEDİ.
Nihat Tosun 7 Haziran’ı Yeni Türkiye’nin Miladı Olarak Görüyor

Türkiye’nin çok önemli bir seçime hazırlandığını kaydeden AK Parti Milletvekili Aday Adayı eski Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr.Nihat Tosun" 7 Haziran yeni Türkiye’nin kuruluşunda milat olacaktır” dedi.
Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmaların artarak devam etmesi gerektiğini belirten Tosun “Halen İhtilal Anayasası ile yönetilmeye çalışılan bir ülke konumundayız. Kısmen yapılan değişiklikler pansuman görevi görmekten ileriye gitmedi. Bu manada çağın normlarına uygun, halkın kendisinin temsil edildiği, bireysel hak ve özgürlüklerin önünü açan Yeni bir Anayasa’yı hep birlikte hayata geçirmemiz gerekiyor. Bununla birlikte ülkenin geldiği durumda ‘Başkanlık Sistemi’ süreci var. Bir diğer konu ise çözüm süreci dediğimiz ağır bir süreç. Bu bizim siyasi hayatımız sonu da olsa, eli öpülesi analarımızın ağlamaması, evlatlarımızın genç yaşta hayatlarını kaybetmemesi ve milyarlarca liramızın boşa heba olmaması için ülkemizin başından bu belayı def etmemiz gerekiyor. Bizler sadece ülkemiz için değil bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etme adına çıkmış olduğumuz bu yolda aziz milletimizin desteği, halkımızın duaları ile hiç durmadan çalışmak azmi ve kararlılığındayız” dedi.