X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şampiyon Minderde Ders Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şampiyon Minderde Ders Verdi

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ÖZELLİKLE GENÇLERİN BULUNDUĞU SPOR SALONLARINA SIK SIK ZİYARET EDEN SELÇUK ÇEBİ GÜREŞE BAŞLADIĞI ARAKLI’DAKİ SPOR SALONUNA GİDEREK GENÇ SPORCULARA DERS VERDİ, ONLARA GÜREŞİN İNCELİKLERİNİ ÖĞRETTİ
Şampiyon Minderde Ders Verdi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Özellikle gençlerin bulunduğu spor salonlarına sık sık ziyaret eden Selçuk Çebi güreşe başladığı Araklı’daki spor salonuna giderek genç sporculara ders verdi, onlara güreşin inceliklerini öğretti. Araklı Belediyesi güreş takımı antrenörü Aydın Özkan yaptığı açkılamada “Dünya şampiyonumuzla gurur duyuyoruz. Biz ona emek verdik, dünya şampiyonu oldu. Şimdi o bize ders vermeye geldi. Çok mutlu olduk. Yeni Selçuklar yetiştirmeye devam ediyoruz. Bizim için moral oldu” dedi.
Belediyeye ait salonda 35 güreşçinin antrenman yaptığı salonda eski günlerini yad eden Selçuk Çebi” Ben de sizin gibi bu salondan çıktım. Buranın havasını soluyarak hazırlandım. Eski günlerini bana hatırlattınız. Hiçbir zaman burayı unutmadım. Geldiğim yerleri sürekli hatırlarım. Sizlerde cevher var. Yeter ki inanın çalışın ve pes etmeyin. Kahvehanelerde zaman geçirme yerine spora zaman ayırın” diye konuştu.