X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Otobüs Şoförü Ufuk Kıran Hastane Yoğun Bakım Ünitesi’nde İlk Kez Görüntülendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Otobüs Şoförü Ufuk Kıran Hastane Yoğun Bakım Ünitesi’nde İlk Kez Görüntülendi

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:14
TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR.ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU, FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE YAPILAN SİLAHLI SALDIRIDA YARALANAN OTOBÜS ŞOFÖRÜ UFUK KIRAN'I HASTANEDE ZİYARET ETTİ
Otobüs Şoförü Ufuk Kıran Hastane Yoğun Bakım Ünitesi’nde İlk Kez Görüntülendi

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Fenerbahçe otobüsüne önceki gece Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde yatmakta olan Kıran’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Orhan Fezvi Gümrüçüoğlu, kendisine "Geçmiş olsun" dileğinde bulunarak "Eski bir Sağlık Bakanı Müsteşarı ve doktor olarak sağlık durumunuz ile ilgili ne gerekiyorsa yapılacağını söyleyebilirim. Arkadaşlarımız gereken hassasiyeti gösteriyor. Allah sizi ailenize bağışladı. Bundan sonraki süreçte ne yapılması gerekiyorsa şahsım adına da buna hazırım" dedi.
Ufuk Kıran ise Başkan Gümrükçüoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ufuk Kıran’ın durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini, bugün itibariyle kendisine hafif gıdalar verilmeye başlandığını öğrendiğini söyledi.