X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Küçükler Tenis Turnuvası Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Küçükler Tenis Turnuvası Başladı

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 12:21
TRABZON GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN KÜÇÜKLER TENİS TURNUVASI BEŞİRLİ TENİS KOMPLEKSİ’NDE BAŞLADI.
Küçükler Tenis Turnuvası Başladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen küçükler tenis turnuvası Beşirli Tenis Kompleksi’nde başladı.
Okul sporları grup müsabakalarına Amasya, Ankara, Artvin, Elazığ, Iğdır, İstanbul, Ordu, Rize, Sinop, Tokat, Trabzon, Tunceli ve Van illerinden gelen toplamda 70 sporcu ve idareci katıldı. Açılışta konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, “ Ben öğretmen arkadaşlarıma ve antrenör arkadaşlarıma teşekkür ediyorum sizleri hazırlayıp buralara kadar gelmeleri çok önemli. Daha yolun başındasınız. Biz sizin zamanınızda iken tenis sporunu tanımıyorduk. Tenis spor branşları arasında en güzellerinden bir tanesi, teması olmayan kavgası, şiddeti olmayan bir spor. İnşallah ilerleyen zamanlarda performansını arttırıp milli sporcu olmanızı diliyorum. Hedefinizi en üstte belirleyin. Böyle yaparsanız çok daha başarılı olacağınızı düşünüyorum. Spor kardeşlik arkadaşlık dostluk olduğunu düşünerek yolunuza devam etmenizi düşünüyorum ve tüm iller başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.