X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:30
FENERBAHÇE KAFİLESİNİ TAŞIYAN OTOBÜSE DÜZENLENEN SİLAHLI SALDIRIYA İLİŞKİN GÖZALTINA ALINAN İKİ ŞÜPHELİ İÇİN BİR GÜN DAHA EK GÖZALTI SÜRESİ ALINDI. NİHAT S. TRABZON EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ESKİ BİNADAKİ NEZARETHANEDEN YENİ BİNADAKİ ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NE
Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı

’un Sürmene ilçesinde 4 Nisan Cumartesi gecesi Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırı olayı ile ilgili gözaltına alınan iki şahıs için bir gün daha ek gözaltı süresi alındığı belirtildi.
Söz konusu saldırıya ilişkin dün sabah Sürmene ilçesinde gözaltına alınan Nihat S. ile Emre A’nın Trabzon Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifade alma süreci devam ediyor. 2 şahıs için bir gün daha ek gözaltı süresi alınırken, gözaltındaki şahıslardan Nihat S. bu sabah eski Emniyet binasından ifadesi alınmak üzere yeni Emniyet binasındaki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.
Öte yandan, olaydan bir gün sonra saldırının gerçekleştiği bölgeye 100 metre mesafede dere içinde bulunan ve incelenmek üzere Samsun Kriminal Laboratuvarı’na gönderilen av tüfeğinin kriminal incelemesinin sürdüğü öğrenildi. İnceleme sonunda av tüfeğinin saldırıda kullanılıp kullanılmadığı ve üzerindeki parmak izinin olayı gerçekleştirdiği iddia edilen Nihat S.’ye ait olup olmadığı tespit edilecek.