X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Spor Kompleksi İçin İlk Kazma Vuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Spor Kompleksi İçin İlk Kazma Vuruldu

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 11:49
MEHMET AKİF ERSOY YÜZME HAVUZU’NUN YANINDA YAKLAŞIK 4,5 MİLYON TL PROJE BEDELLİ İÇERİSİNDE JUDO, KARATE, TEKVANDO, ESKRİM GİBİ BİREYSEL SPORLARIN YAPILACAĞI 3 KATLI SPOR KOMPLEKSİ İÇİN İLK KAZMA VURULDU.
Spor Kompleksi İçin İlk Kazma Vuruldu

Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu’nun yanında yaklaşık 4,5 milyon TL proje bedelli içerisinde judo, karate, tekvando, eskrim gibi bireysel sporların yapılacağı 3 katlı spor kompleksi için ilk kazma vuruldu.
Çalışmaları yerinde inceleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, sporcu fabrikası olarak nitelendirdiği tesisin çalışmaları hakkında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Rahman Sarıkoç’tan yerinde bildi aldı.
Trabzon’un spor altyapısı bakımından çok güçlü olduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, “Trabzon, spor altyapısı olarak çok güçlü bir şehir. Bir çok branşın aynı anda yapılacağı 3 katlı Olimpik Sporcu Fabrikası tesisimizin inşaat çalışmalarına başladık. Yeni bir tesisi Trabzon’a kazandırmaktan çok mutluyuz” şeklinde konuştu.