X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dernekpazarı’nda Yüzlerce Kişi Bir Arada Oruç Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dernekpazarı’nda Yüzlerce Kişi Bir Arada Oruç Açtı

  • Giriş Tarihi: 21.6.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:44
TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU, TRABZON’UN İLÇELERİ VE MAHALLELERİNDE VATANDAŞLARLA AÇIK HAVA İFTARLARINDA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR
Dernekpazarı’nda Yüzlerce Kişi Bir Arada Oruç Açtı

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’un ilçeleri ve mahallelerinde vatandaşlarla açık hava iftarlarında bir araya gelmeye devam ediyor.
Başkan Gümrükçüoğlu son olarak Dernekpazarı ilçesinde düzenlenen iftar programında Dernekpazarılı’larla bir arada oruç açtı. Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet Aşık ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta’nın da hazır bulunduğu iftar programının ardından katılımcılara seslenen Gümrükçüoğlu, beraberce iftar yapmanın huzuru içinde olduklarını kaydederken, “İnşallah bu mübarek ay vesilesiyle kan gölü haline dönmüş olan memleketler; Suriye’yi, Filistin’i, Mısır’ı, Arakan’ı, Mymmar Müslümanlarını, Doğu Türkistan’ı, Azerbaycan’ı, Çeçenistan’ı da inşallah kurtarmaya vesile olmamızı nasip eder. İnşallah onlarda kendi hür iradeleriyle birlikte dinini, maneviyatını en iyi şekilde yaşayabilecek bir istiklale kavuşurlar. Ben tekrar tekrar teşriflerinizden ötürü hepinizden Allah razı olsun diyorum. Evlerinizde rahatça iftarlarınızı yapabilecekken burada bizleri yalnız bırakmadınız. Allah inşallah hepinizin ebedi hayatta ayaklarınızı cennete vardırsın, Allah hepimizin, hepinizin geçmişlerine rahmet eylesin. İnşallah kazasız belasız, mübarek bayrama erişmemizi nasip eylesin” dedi.