X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çemişgezek’te Kızlar Kur’an-ı Kerim Okumada Yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çemişgezek’te Kızlar Kur’an-ı Kerim Okumada Yarıştı

  • Giriş Tarihi: 6.3.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 6.3.2015 11:26
TUNCELİ’NİN ÇEMİŞGEZEK İLÇESİNDE DAHA ÖNCE ERKEK ÖĞRENCİLER ARASINDA “GENÇ SADA KUR’AN-I KERİM OKUMA YARIŞMASI” DÜZENLEYEN RAŞİT YÜKSEL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, AYNI YARIŞMAYI BU KEZ KIZ ÖĞRENCİLER İÇİN DÜZENLEDİ.
Çemişgezek’te Kızlar Kur’an-ı Kerim Okumada Yarıştı

’nin Çemişgezek ilçesinde daha önce erkek öğrenciler arasında “Genç Sada Kur’an-ı Kerim okuma yarışması” düzenleyen Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi, aynı yarışmayı bu kez kız öğrenciler için düzenledi.
Müftü Ahmet Öztürk Camii’nde düzenlenen etkinliğe ilçe Müftüsü Halil İbrahim Süslü, Milli Eğitim Müdür Vekili Gökmen Aksakal, Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Cengiz Yıldırım, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. On kız öğrencinin Kur’an-ı Kerim okuduğu yarışmada, ilçe müftülüğü tarafından dereceye giren öğrencilere para ödülü verilirken, yarışmaya katılan bütün öğrenciler muhtelif hediyelerle ödüllendirildi.
Yarışma sonunda İlçe Müftüsü Halil İbrahim Süslü, Milli Eğitim Müdür Vekili Gökmen Aksakal ve Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Cengiz Yıldırım yarışmaya ilişkin duygu ve düşüncelerini paylaştıkları birer konuşma yaptı.