sezona hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 19.2.2013 17:24

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı beldesinde yeni turizm sezonu hazırlıkları başladı.

Çalışmalar kapsamında beldedeki bozulan yollar ve kaldırımlar onarılarak daha düzenli ve bakımlı hale getiriliyor. Ayrıca, elektrik kabloları da yer altına alınarak görüntü kirliliğinin önüne geçiliyor.

Belceğiz, Ovacık ve Hisarönü mahallerindeki başlayan çalışmaları yerinde izleyen Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ölüdeniz'i sezona pırıl pırıl yetiştireceklerini söyledi. Bu yıl elektrik kablolarının yer altına alınması şehir merkezindeki görsel kirliliğin önlendiğini ifade eden Yılmaz, yol, kaldırım ve çiçeklendirme çalışmaları ile şehri güzelleştirdiklerini açıkladı.

Ölüdeniz'i en kısa zaman içinde turizm sezonuna hazır hale getireceklerini kaydeden Keramettin Yılmaz, 2013 turizm sezonu için yapılan rezervasyonların oldukça umut verdiğini ve bundan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Yılmaz," Ölüdeniz'e her geçen yıl talep biraz daha artıyor. Biz de belediye olarak misafirlerimize hayal ettikleri bir Ölüdeniz'i yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yine çok yüksek bir doluluk bekliyoruz. Bütün işletmelerimize hareketli, bol kazançlı bir sezon diliyorum." dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ölüdeniz sezona hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz