Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İDOBÜS’le 'ya gitmek 1 TL

Giriş Tarihi: 15.4.2013 11:53 Güncelleme Tarihi: 15.4.2013 11:55

İDOBÜS’te Mayıs-Haziran döneminde 35 bin koltuk, 1 ve 3 TL’ye.

İstanbul ile arasındaki ulaşımda en avantajlı seçenekleri sunan İDOBÜS, İstanbul Avrupa yakasındaki Kabataş iskelesinin ardından 1 Nisan'dan itibaren Anadolu yakasındaki Kadıköy iskelesini de devreye alınca, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Kadıköy iskelesinin de İDOBÜS seferlerine eklenmesiyle doluluk oranları iyice yükselirken, Nisan ayının sadece ilk haftasında toplam 25 bin yolcu İstanbul-Bursa arasındaki seyahatlerinde İDOBÜS'ü tercih etti.

Aynı hafta içinde, henüz daha yeni hizmete giren Kadıköy terminalini kullanan İDOBÜS yolcularının sayısı ise 2,500'e ulaştı. İDOBÜS, bu yoğun ilgiyle birlikte çok hesaplı kampanyalarına da hiç hız kesmeden devam ediyor. İstanbul ile Bursa arasında en ucuz, hızlı, güvenli ve konforlu seyahat seçeneğini yolcularına sunan İDOBÜS, Mayıs-Haziran dönemi için 35,000 koltuğu sadece 1 ve 3 TL'den satışa sundu.

Sadece 1 ve 3 TL'lik bu çok hesaplı biletler, www.idobus.com , çağrı merkezi ve Kabataş, Kadıköy ile Güzelyalı terminallerinden satışa sunulmuş durumda.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İDOBÜS’le Bursa'ya gitmek 1 TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz