X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Türk Hava Yolları'na ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Türk Hava Yolları'na ödül

  • Giriş Tarihi: 18.4.2014 17:41

THY'nin özel tasarım seyahat setleri Travel Plus Awards'dan iki ödül aldı.

THY'den yapılan yazılı açıklamaya göre, uluslararası ölçekte havayolu şirketlerinin seyahat setlerini her yıl düzenli olarak ödüllendiren Travel Plus organizasyonu, Türk Hava Yolları'nı ödüllendirdi.

THY, 8 Nisan'da Hamburg'da düzenlenen "Travel Plus Awards" ödül töreninde, uluslararası arenadaki başarılarına ''En İyi Premium Ekonomi Seti'' ve ''En Yaratıcı Seyahat Seti'' kategorilerinde elde ettiği iki önemli ödül daha ekledi.

''Umre Seyahat Seti''

THY yolcularının umre seyahatleri için tasarlanan seyahat seti, bu yılki ödül töreninde ''En Yaratıcı Seyahat Seti'' kategorisinde ödüle layık görüldü. Yolcuların uçuşları boyunca ve seyahatleri süresince de dini vazifelerini ifa ederken içinde bulundukları konforu artırmaya yönelik tasarlanan "Umre Seyahat Seti", rahatlıkla kullanılabilme özelliğinin yanı sıra, özel tasarım ürünler de içeriyor.

Geçen yıl düzenlenen ödül töreninde, "En Yaratıcı Seyahat Seti" ve "En İyi Business Seyahat Seti" kategorilerinde de ödül alan THY, 2013 yılında hac vazifelerini ifa etmek için seyahat edenler için tasarladığı ''Hac Seyahat Seti'' ile ''En Yaratıcı Seyahat Seti'' ödülüne layık görülmüştü. Üst üste iki kez aynı kategorisinde ödül almanın gururunu yaşayan THY, ödül alan her iki seyahat setinin tasarım ve üretim aşamasında, yolcu kiti tasarımında uluslararası üne sahip Formia Airline Supplies Ltd. şirketi ile iş birliği çerçevesinde titiz bir çalışma gerçekleştirdi.

Açıklamada, THY Genel Müdür (Ticari) Yardımcısı Akif Konar'ın, ''En İyi Premium Ekonomi Seti'' ve ''En Yaratıcı Seyahat Seti'' kategorilerinde iki prestijli ödüle layık görülmekten ötürü THY ailesi olarak gurur duyduklarını, bu anlamda sergiledikleri dinamik ve güncel yaklaşıma daha da yoğunlaşarak yolcuların konfor ve beğenisini artıracak yenilikçi ürünler üzerinde çalışmayı bilfiil sürdüreceğiz'' ifadelerine yer verildi.
Turizm twitter