Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nebahat Çehre'nin favori 5'i

Giriş Tarihi: 24.12.2014
Nebahat Çehre'nin favori 5'i

Usta oyuncu Nebahat Çehre, Avrupa'nın neredeyse her yerini görmesine rağmen İtalya ve Fransa ile Londra'dan vazgeçemiyor. Tekneyle mavi sulara açılmak ise en büyük tutkusu

1 İtalya: Latin uygarlığının beşiği İtalya'yı çok seviyor. Çehre, Rönesans döneminde Avrupa sanat, kültür ve felsefesine damga vuran ülkeye her gidişinde Roma'yı mutlaka ziyaret ediyor.

2 Fransa: Bu ülke de oyuncunun favorileri arasında, çünkü başkenti Paris, onu büyülüyor. Yüzyıllardır sanatçılar, filozoflar ve âşıkları çeken Seine Nehri'nin iki tarafına kurulu Paris, tarihi, kültürü ve modasıyla Avrupa'nın en pırıltılı şehri.

3 Londra: İngiltere'nin başkenti Londra, kozmopolit yapısıyla onu çekiyor. Sokaklarında yürürken kafasını boşaltma fırsatı buluyor. Şehre gittiğinde alışveriş yapmayı da ihmal etmiyor.

4 Alaçatı: Alaçatı'nın dar sokaklarında sağlı sollu sıralanmış dükkanlarda vakit geçiriyor, restoranlarında Ege lezzetlerini tatma fırsatı buluyor. Alaçatı'nın denizini de çok seviyor.

5 Bodrum: Birbirinden güzel koylarıyla Bodrum, çok kalabalık olsa da Çehre'nin favori tatil yerleri arasında. Tatillerinin büyük bir bölümünü Bodrum'da kumsalda dinlenerek geçiriyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nebahat Çehre'nin favori 5'i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz