Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En lüks süitler

Giriş Tarihi: 6.12.2015
En lüks süitler

Terasında sonsuzluk havuzu olan da var, 12 banyosu olan da. Dünyaca ünlü yıldızlar, krallar, prensler ve prensesler seyahatlerinde özel hizmet tercih ettikleri için buralarda kalıyorlar

1 The Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson, Cenevre

Dünyanın en pahalı süitinde bir gece geçirmenin bedeli 83 bin dolar. 12 yatak odası ve 12 banyosu bulunan süitin manzarası Cenevre Gölü ve Alpler. Burada kalanlar arasında Bill Gates ve Michael Douglas bulunuyor.

2 Shahi Mahal Suite, Raj Palace, Jaipur

Hindistan, Jaipur'daki otelin süitinin bir gecelik fiyatı 60 bin dolar. Sonsuzluk havuzu ve geniş bir terası bulunan suit, kütüphanesi, barı, özel tiyatro salonu bulunuyor.

3 Grand Hyatt, Cannes

Dört odalı Presidential Suite, Dufy, Picasso, Matisse ve Stael'in orijinal taş baskılarıyla dekore edilmiş. Geceliği 51 bin dolar. Süitin her iki terasında da jakuzi ve zeytin ağaçları bulunuyor.

4 Four Seasons, New York

Geceliği 45 bin dolar olan Ty Warner Penthouse Suite çok şık. Manhattan manzaralı süitte kalanlara uşak ve şoförlü Rolls Royce tahsis ediliyor.

5 St. Regis Mauritius Resort, Mauritius

Tatil köyündeki villada kalmanın bedeli 30 bin dolar. Dört yatak odalı villanın ısıtmalı dört havuzu bulunuyor. Plajı da özel.

6 Atlantis, The Palm, Dubai

The Royal Bridge Suite'in geceliği 35 bin dolar. Yemek odasındaki 16 kişilik masa altın kaplama.

7 Beverly Wilshire Hotel, Beverly Hills

Üç yatak odalı, beş bin metrekarelik Penthouse Suite, Los Angeles'in en büyük süiti. Geceliği 25 bin dolar olan süitte 12 kişilik yemek odası bulunuyor.

8 Ritz-Carlton Tokyo, Tokyo

Tokyo'nun en yüksek binasında bulunan süitin geceliği 20 bin dolar. Süitin manzarası muhteşem.

9 Palm Casino, Las Vegas

Las Vegas manzaralı, jakuzili havuzu bulunan süitte kalmanın bir gecelik bedeli 40 bin dolar. Özel cam asansörü, özel terası, masaj odası bulunan süitte görevli uşak ise 24 saat hizmet veriyor.

10 St. Regis Saddiyat Island Resort, Abu Dhabi

Tatil köyünün süitinde kalmanın bedeli gecelik 35 bin dolar. Oyun odası ve havuzu bulunan süitte Steinway piyano bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En lüks süitler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz