X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Engelli Sporculara Sanayici Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Engelli Sporculara Sanayici Desteği

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 21:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU (TOSSFED) TARAFINDAN DÜZENLENEN SPOR MÜSABAKALARINA KATILAN UŞAK ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ KADIN SPORCULARINA MALZEME YARDIMI YAPILDI.
Engelli Sporculara Sanayici Desteği

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) tarafından düzenlenen spor müsabakalarına katılan Engelsiz Yaşam Merkezi Spor Kulübü kadın sporcularına malzeme yardımı yapıldı.
Uşak Engelsiz Yaşam Merkezi Spor Kulübü Başkanı Orkunt Akkaya, antrenörler ve beraberindeki engelli sporcular kendilerine destek olan UMPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Alper’i ziyaret etti.
Ziyarette kulübün faaliyetlerine ilişkin bilgi veren Akkaya, bu yıl 21 sporcu ile atletizm, masa tenisi ve futbol dallarında mücadele edeceklerini söyledi. TOSSFED tarafından 2014 yılında ilk kez düzenlenen Türkiye Bayanlar Futsal Şampiyonası’nda birinci olduklarını hatırlatan Akkaya, bu yıl yine birinciliği hedeflediklerini ifade etti.
UMPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Alper ise engelli sporculara her türlü desteği sağlayacaklarını dile getirerek, "Onları mutlu görmek bizler için çok önemli. 2015 yılı sportif faaliyetleri için eşofman, forma gibi malzemeleri temin etik, müsabakalar için madde destekte bulunacağız" dedi.
Konuşmaların ardından Alper, sporculara malzemeleri verdi. Uşak Engelsiz Yaşam Merkezi Spor Kulübü Bayan Futbol Takımı Kaptanı Özlem Karayel de kendi yaptığı ebru çalışmasını Alper’e hediye etti.