X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Van’da Engelliler Haftası Hazırlıkları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Engelliler Haftası Hazırlıkları

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 16:41
VAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI’NIN ETKİLİ VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, ETKİNLİKLERİN PLANLANMASI İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİ VE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ.
Van’da Engelliler Haftası Hazırlıkları

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından sivil toplum kuruluşlarıyla 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nın etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, etkinliklerin planlanması için fikir alışverişi ve istişare toplantısı düzenledi.
Toplantıya Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Fikret Yavuz, İpekyolu Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezi Kuruluş Müdür Yardımcısı Fatih Bedirhanoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı özel ve resmi okul müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda konuşan İl Müdür Vekili Fikret Yavuz, “Her yıl gerçekleştirilen 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinliklerini halkımızın katılımı ile farkındalık oluşturacak faaliyetlerle gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından Van genelinde engellilere yönelik yapılacak çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verilerek fikir alışverişi yapıldı.