X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Erciş, Toplu Taşımada Rahat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Erciş, Toplu Taşımada Rahat

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 20:32
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI (UKOME) TARAFINDAN ERCİŞ’E GÖNDERİLEN 5 ADET AKILLI OTOBÜSÜN SEFERLERE BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE TOPLU ULAŞIMDA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR RAHATLAMANIN SAĞLANDIĞI BİLDİRİLDİ.
Erciş, Toplu Taşımada Rahat

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı (UKOME) tarafından Erciş’e gönderilen 5 adet akıllı otobüsün seferlere başlamasıyla birlikte toplu ulaşımda gözle görülür bir rahatlamanın sağlandığı bildirildi.
Erciş Belediyesi tarafından şehir içi yollardaki güzergah değişimleri, yol ve kavşak düzenlemelerine yeni otobüslerin de eklenmesiyle birlikte ulaşımda büyük bir rahatlama sağlandı. Vatandaşlar sefer sayılarının artırılması yanında yeni araçlarında devreye girmesiyle birlikte artık sıkışmadan, zamanında yolculuk ettiklerini ifade ettiler Vatandaşlar ayrıca hizmetlerinden ötürü Van Büyükşehir Belediyesi ile Erciş Belediyesi’ne teşekkürlerini de ilettiler.
Bu arada, Mayıs ayı sonunda Erciş’e tam teşekküllü 9 adet yeni otobüsün kazandırılacağı, Haziran ayından itibaren de toplu taşımacılıkta Van ile birlikte Erciş’te de akıllı bilet sistemine geçileceği kaydedildi.